ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Новини [43]
Інформація про відділення [151]
Репрезентативність сторін соціального діалогу [16]
Позаштатні інституції [5]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Новини

Дотримання державних соціальних гарантій – запорука стабілізації соціально-трудових відносин

Дотримання державних соціальних гарантій – запорука стабілізації соціально-трудових відносин

Сектор правового забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області

15 жовтня 2014 року відбулося засідання Залізничної районної у місті Львові комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, забезпечення повноти і своєчасності сплати податків та єдиного соціального внеску (далі – Комісія) за участю представників відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області, Львівського міського центру зайнятості, державної податкової інспекції у Залізничному районі м. Львова, прокуратури Залізничного району м. Львова, Об'єднання профспілок Львівщини, керівників окремих підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців.

Відповідно до статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" з метою забезпечення координації заходів Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) та органів місцевого самоврядування у питаннях сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів, їх своєчасному вирішенню відділення НСПП в Львівській області відповідно до розпорядження Львівського міського голови залучене до участі у засіданнях комісій з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати та забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, що проводяться районними адміністраціями Львівської міської ради.

На засіданні Залізничної районної у місті Львові Комісії 15 жовтня 2014 року розглянуто соціально-економічну ситуацію у ДП МОУ "Монтажник-Львів" щодо заборгованості з заробітної плати, яка має тенденцію до збільшення, виокремлено проблемні питання та визначено шляхи їх вирішення.

Також на засіданні Комісії заслухано 5 фізичних осіб-підприємців, які в межах трудових відносин використовують працю фізичних осіб. Підприємці надали пояснення стосовно причин недотримання законодавства про працю щодо законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, формування системи оплати праці, міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень розмірів тарифних ставок (посадових окладів). Членами Комісії надано роз’яснення керівникам підприємств, підприємцям про дотримання вимог Кодексу законів про працю України та Закону України "Про оплату праці" у питаннях оплати праці найманих працівників.

Всього з початку року на засіданнях Комісії заслухано 280 керівників підприємств, установ, організацій Залізничного району м. Львова з питань ліквідації боргів із заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати. Відповідно до здійсненого відділенням НСПП аналізу загальна сума боргу з виплати заробітної плати у підприємствах, установах, організаціях міста Львова має тенденцію до зменшення і за останніми статистичними даними станом на 01.09.2014 року становила 21,1 млн. грн. У порівнянні до даних станом на 01.01.2014 року відбулося значне зменшення заборгованості на 10,9 млн. грн. (34,1%).

Питання розглянуті на засіданні Комісії будуть враховані відділенням НСПП в Львівській області при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях міста Львова.

Категорія: Новини | Додав: NSPP (2014-10-15)
Переглядів: 238 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz