ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [89]
Аналітика [35]
Акції соціального протесту [4]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Аналітика

На Львівщині відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

На Львівщині відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області

17 червня 2014 року відбулося чергове засідання Франківської районної у місті Львові комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю членів районної комісії, зокрема представника відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області, керівників окремих підприємств, організацій.

У рамках реалізації заходів щодо сприяння поліпшенню трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) працівники відділення НСПП в Львівській області постійно беруть участь у роботі комісій з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, де розглядаються проблемні питання виплати заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях області та шляхи їх вирішення.

На засіданні Франківської районної у місті Львові комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати розглянуто соціально-економічну ситуацію у підприємствах – боржниках у регіоні та перспективи погашення боргів із заробітної плати. На засіданні районної комісії детально розглянуто стан виплати заборгованості з заробітної плати в Управлінні капітального будівництва та ТзОВ "Арніка". По вказаних організаціях було заслухано керівників, що надали інформацію про перспективи виходу із кризової ситуації та терміни погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Слід зазначити, що загальна сума боргу з виплати заробітної плати у підприємствах, установах, організаціях міста Львова має тенденцію до зменшення і станом на 01.06.2014 становить 22,4 млн. грн. У порівнянні до попереднього місяця заборгованість зменшилась на 739,3 тис. грн. або на 3,2 %. У порівнянні до даних станом на 01.01.2014 відбулося значне зменшення заборгованості на 9,5 млн. грн. або на 29,8 %.

Станом на 01.06.2014 у місті Львові налічується 62 підприємства-боржники з виплати заробітної плати. Найбільша кількість підприємств-боржників, а саме 61,3% припадає на економічно-активні підприємства. На економічно-неактивні підприємства припадає 12,9 %, та кількість підприємств-банкрутів становить 25,8 % від загальної кількості підприємств-боржників.

По результатах роботи Франківської районної у місті Львові комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підставі протокольного рішення районної комісії відділенням Національної служби взято на облік стан соціально-трудових відносин у ТзОВ "Арніка" щодо погашення боргу з заробітної плати.

Упродовж січня-червня 2014 року у провадженні відділення НСПП в Львівській області було 6 випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин, які взяті на облік відділенням Національної служби по результатах роботи комісій з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, з них 2 випадки дестабілізації знято з обліку у зв’язку з вирішенням.

Категорія: Аналітика | Додав: NSPP (2014-06-20)
Переглядів: 248 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz