ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Аналітика

На Львівщині відбулося чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

На Львівщині відбулося чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Н. Карвацька, в. о. начальника відділення НСПП в Львівській області

17 листопада 2015 року відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Мартиняка В. В. за участю окремих керівників структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації, прокуратури Львівської області, Головного управління Держпраці у Львівській області, Львівського обласного об'єднання організацій роботодавців, Об'єднання профспілок Львівщини, керівників територіальних органів міністерств та відомств. Від відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) у засіданні Комісії взяла участь в. о. начальника Відділення Н. Карвацька.

На засіданні Комісії розглянуто стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях Львівської області в цілому та на окремих підприємствах-боржниках.

З першого питання порядку денного на засіданні Комісії констатовано, що загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях області станом на 01.11.2015р. становила
76,2 млн. грн. і у порівнянні з попереднім місяцем зменшилась на
4,5 млн. грн. (5,5%), а у порівнянні з початком поточного року зменшилася на
0,9 млн. грн. (1,3%). У цілому по області, станом на 01.11.2015р. заборгованість з виплати заробітної плати зафіксована у 116 підприємствах, що на 19 підприємств менше, ніж на початок поточного року.

Ситуація щодо виплати заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях області залишається складною: упродовж жовтня поточного року збільшили наявні борги 30 підприємств області. Разом з тим, позитивним зрушенням є зменшення упродовж зазначеного періоду наявних боргів із заробітної плати на 38-ми підприємствах області та їх повна ліквідація на 6-ти підприємствах.

Згідно порядку денного заслухано інформацію про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ДП "Аргентум", ДП "Український регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут "Укрзахідпроектреставрація", Львівській філії ДП "Укрдіпродор" "Західдіпрошлях", ДП "Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут", ДП "Львіввугілля". Сума заборгованості із виплати заробітної плати на даних підприємствах складає 6,8 млн. грн.

На засіданні Комісії детально по кожному із зазначених підприємств обговорено причини утворення заборгованості із заробітної плати, вжиті заходи щодо зменшення боргів та перспективи їх повного погашення.

По підсумках роботи Комісією прийнято протокольне рішення та визначено конкретні заходи з метою погашення боргів із виплати заробітної плати.

Отриману інформацію за результатами роботи Комісії обговорено з фахівцями Відділення з метою здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Категорія: Аналітика | Додав: NSPP (2015-11-19)
Переглядів: 123 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz