ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [92]
Аналітика [45]
Акції соціального протесту [13]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [23]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Аналітика

На Львівщині визначено заходи з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати

На Львівщині визначено заходи з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

03 вересня 2015 року відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Корната А. В. за участю окремих галузевих департаментів облдержадміністрації, міських голів, Головного управління Держпраці у Львівській області, Львівського обласного об'єднання організацій роботодавців, територіальних державних органів. Від відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) у засіданні Комісії взяла участь заступник начальника Відділення – завідувач сектора правового забезпечення Н. Карвацька.
На засіданні Комісії розглянуто стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях Львівської області в цілому та на окремих підприємствах-боржниках.
По першому питанню порядку денного на засіданні Комісії констатовано, що загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях області станом на 01.08.2015р. становила 85,0 млн. грн. і у порівнянні до попереднього місяця зменшилась на 4,2 млн. грн. (4,8%), а у порівнянні до початку поточного року збільшилася на 7,6 млн. грн. (9,8%). В цілому по області, станом на 01.08.2015р. заборгованість з виплати заробітної плати зафіксована у 123 підприємствах, що на 12 підприємств менше, ніж на початок поточного року.
Згідно порядку денного розглянуто стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати у ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат", ПАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів", КП "Бориславводоканал", КП "Новояворівськводоканал", КП "Школяр". Сума заборгованості з виплати заробітної плати у даних підприємствах складає понад 20 млн. грн.
На засіданні Комісії з інформацією щодо стану вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" та ПАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів" виступила заступник начальника Відділення – завідувач сектора правового забезпечення Н. Карвацька. Присутніх було поінформовано, що ситуація у зазначених підприємствах є складною, вимоги найманих працівників щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати вирішено частково: виплачено 81,8% та 50,1% відповідно, від суми, яка є предметом спорів, дані підприємства знаходяться у стані простою, порушено провадження про їх банкрутство.
За результатами роботи Комісією прийнято протокольне рішення, де визначено заходи з метою погашення боргів із виплати заробітної плати. Дане рішення буде враховано Відділенням при подальшому проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин та сприянні у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах області.


 

Категорія: Аналітика | Додав: NSPP (2015-09-08)
Переглядів: 160 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2019 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz