ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Аналітика

Погашення заборгованості із виплати заробітної плати – необхідна умова стабілізації та поліпшення стану соціально-трудових відносин

Погашення заборгованості із виплати заробітної плати – необхідна умова стабілізації та поліпшення стану соціально-трудових відносин

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

12 травня 2016 року відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), у якому взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення Н. Карвацька.

На початку засідання Комісії заслухано інформацію заступника директора Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації В. Степанюка про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях області.

Так, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в області за оперативними даними станом на 01.05.2016 становила 74,1 млн. грн. на 75-ти підприємствах різних форм власності. У порівнянні з початком поточного року заборгованість зменшилась на 18,7 млн. грн. (20,2%). Із загальної суми боргу заборгованість економічно активних підприємств складає 21,8 млн. грн. (29,4%), економічно неактивних підприємств – 5,2 млн. грн. (7,0%), підприємств-банкрутів – 47,1 млн. грн. (63,6%).

На засіданні Комісії розглянуто стан виплати заборгованої заробітної плати найманим працівникам ДП "Український регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут "Укрзахідпроектреставрація", КП "Борислав-водоканал", ТзОВ "Діскавері – Бурове обладнання (Україна)". Представники зазначених економічно активних підприємств поінформували про причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та заходи, які вживаються для її погашення.

По підсумках роботи Комісією прийнято протокольне рішення щодо укладення графіків виплати заборгованої заробітної плати на зазначених підприємствах та здійснення відповідних заходів з метою погашення зарплатних боргів, у т. ч. і за сприяння державних органів.

Питання, розглянуті на засіданні Комісії враховані при підготовці Прогнозу розвитку соціально-трудових відносин у II півріччі 2016р., який в даний час проводиться відділенням НСПП та здійсненні заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх вирішенню.

Категорія: Аналітика | Додав: NSPP (2016-05-23)
Переглядів: 99 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz