ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Аналітика

Продовжуємо взаємодію з органами влади з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Продовжуємо взаємодію з органами влади з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

03 березня 2016 року відбулося чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), у якому взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення Н. Карвацька.

На початку засідання Комісії заслухано стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях Львівської області. Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в області станом на 01.02.2016р. становила 111,6 млн. грн. на 111 підприємствах різних форм власності. Повністю ліквідували борг із заробітної плати 13 підприємств області, однак на 27 підприємствах утворилась заборгованість із виплати заробітної плати. Із загальної суми боргу заборгованість економічно активних підприємств складає 62,1 млн. грн. (55,6%).

Згідно порядку денного на засіданні Комісії проінформували про стан виплати заборгованої заробітної плати представники ТзОВ "Діскавері – Бурове обладнання (Україна)" та ДП "Львівське конструкторське бюро". У зазначених підприємствах виокремлено причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та визначено заходи, які необхідно вжити для її погашення.

На засіданні Комісії також розглянуто ситуацію зі стану погашення боргів із заробітної плати на ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат".

У своєму виступі Н. Карвацька зазначила, що в лютому поточного року НСПП зареєстровано колективний трудовий спір (конфлікт) між первинною профспілковою організацією та ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат", предметом якого є вимога найманих працівників щодо погашення заборгованої заробітної плати. На даний час відділення НСПП здійснює заходи щодо утворення сторонами примирної комісії для розгляду та вирішення роботодавцем зазначеної вимоги найманих працівників. Заборгованість із заробітної плати на суму понад 4 млн. грн., що була предметом попереднього колективного трудового спору у ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат", виплачена.

По підсумках роботи Комісією прийнято протокольне рішення та визначено конкретні заходи щодо погашення боргів із виплати заробітної плати, у т. ч. і за сприяння органів, представники яких є членами Комісії.

Відділенням НСПП за результатами роботи Комісії взято на облік стан соціально-трудових відносин у ТзОВ "Діскавері – Бурове обладнання (Україна)" та ДП "Львівське конструкторське бюро" з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Категорія: Аналітика | Додав: NSPP (2016-03-11)
Переглядів: 130 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz