ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Аналітика

Проведено узгоджувальне засідання по врегулюванню випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин у філіях ДП "Львівський облавтод

Проведено узгоджувальне засідання по врегулюванню випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин у філіях ДП "Львівський облавтодор"

 

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області

 

6 серпня 2014 року з метою запобігання виникнення колективних трудових спорів відділенням Національної служби посередництва і примирення в Львівській області проведено узгоджувальне засідання по врегулюванню випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин у філіях  ДП "Львівський облавтодор" ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України".

В узгоджувальному засіданні, яке провела в. о. начальника відділення НСПП в Львівській області Карвацька Н.П. взяли участь т. в. о. директора ДП "Львівський облавтодор" ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України" Наумець Ф. І., начальник відділу дорожнього господарства департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної державної адміністрації Ситник Н. В., голова Львівської обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України Кривенко Ю. А.

На узгоджувальному засіданні розглянуто наступні питання порядку денного: про шляхи врегулювання випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин у філіях ДП "Львівський облавтодор" та заходи щодо погашення заборгованості із заробітної плати працівникам філій ДП "Львівський облавтодор".

Відділенням НСПП в Львівській області здійснюється сприяння у врегулюванні випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин у філіях "Бродівський райавтодор", "Буський райавтодор", "Дрогобицький райавтодор", "Жидачівський райавтодор", "Жовківський райавтодор", "Кам’янка-Бузький райавтодор", "Мостиський райавтодор", "Пустомитівський райавтодор", "Турківський райавтодор" ДП "Львівський облавтодор" ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України" з чинника дестабілізації щодо невиплати заборгованої заробітної плати.

На узгоджувальному засіданні т. в. о. директора ДП "Львівський облавтодор" Наумець Ф.І. доповів, що ситуація у райавтодорах ДП "Львівський облавтодор" є вкрай складною з причин заборгованості з виплати заробітної плати, застосування неповного робочого часу через відсутність об’ємів робіт та фінансування. Однією з причин виникнення заборгованості з заробітної плати є непроведення розрахунків Службою автомобільних доріг у Львівській області за виконані філіями ДП "Львівський облавтодор" роботи по ремонту і утриманню автомобільних шляхів.

В. о. начальника відділення Національної служби Карвацькою Н. П. проінформовано присутніх, що відділення Національної служби 21.07.2014 звернулось з листом до Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо виплати боргів за виконані ДП "Львівський облавтодор" роботи.

В обговоренні вищезгаданих проблемних питань взяли участь представник галузевого департаменту ОДА Ситник Н. В. та голова обласної організації галузевої профспілки Кривенко Ю. А.

У ході узгоджувального засідання визначено шляхи врегулювання випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин у філіях ДП "Львівський облавтодор" та виокремлено ряд заходів з метою погашення боргів з заробітної плати у райавтодорах області.

По результатах узгоджувального засідання прийнято протокольне рішення ДП "Львівський облавтодор" скеровувати у першочерговому порядку кошти, які надходять на рахунки дочірного підприємства, на виплату заробітної плати.

Взято до уваги, що Львівською обласною організацією профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України ведеться робота щодо ініціювання вступу у колективний трудовий спір на галузевому рівні та надано відділенням Національної служби відповідні роз’яснення щодо застосування Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

З метою комплексного розгляду ситуації що склалася вирішено ініціювати проведення розширеної наради щодо проблемних питань ДП "Львівський облавтодор" за участю відділення Національної служби, облдержадміністрації, ДП "Львівський облавтодор", Служби автомобільних доріг у Львівській області, обласної організації галузевої профспілки, інших зацікавлених органів.

Категорія: Аналітика | Додав: NSPP (2014-08-07)
Переглядів: 235 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz