ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Аналітика

Спільна робота відділення НСПП в Львівській області з органами влади з питань сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин

Спільна робота відділення НСПП в Львівській області з органами влади з питань сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин

Ю. Рибак, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Львівській області

Відділенням НСПП в Львівській області (далі – Відділення) упродовж
I кварталу 2016р. було взято участь у 19 засіданнях обласної та районних у місті Львові комісій з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), в т. ч. упродовж березня поточного року – у 8 засіданнях Комісій.

Упродовж зазначено періоду, за участю Відділення на засіданнях Комісій заслухано 21 керівника підприємств, установ, організацій області, на яких утримувалась заборгованість із виплати заробітної плати. Окрім того, на засіданнях Комісій розглядались підприємства, установи, організації та фізичні особи, які використовують найману працю, де було зафіксовано порушення законодавства про оплату праці в частині встановлення розміру заробітної плати, нижчого за законодавчо визначений мінімум.

Відділенням за результатами роботи Комісій з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) з початку поточного року взято на облік стан соціально-трудових відносин у трьох підприємствах, організаціях: ЛФ ДПВ НДІ "Укренергомережпроект", ТзОВ "Діскавері – Бурове обладнання (Україна)" та ДП "Львівське конструкторське бюро".

Станом на 01.04.2016, за оперативними даними у місті Львові налічується 40 підприємств-боржників з виплати заробітної плати, що на 6 підприємств більше, ніж на початок поточного року.

Найбільша кількість підприємств-боржників, а саме 21 – (52,5%) припадає на економічно-активні підприємства. Кількість економічно-неактивних підприємств-боржників становить 7 – (17,5%), підприємств-банкрутів – 12 або 30,0% від загальної кількості боржників.

Відповідно до здійсненого Відділенням аналізу загальна сума боргу з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях міста Львова має тенденцію до зменшення і станом на 01.04.2016 за оперативними даними становить 17,5 млн. грн. У порівнянні до попереднього місяця заборгованість зменшилась на 0,2 млн. грн. або на 0,9%, а у порівнянні з початком 2016 року збільшилась на 0,1 млн. грн. або на 0,8%.

Питання розглянуті на засіданнях Комісій враховані Відділенням при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях області з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), стихійних акцій соціального протесту.

Категорія: Аналітика | Додав: NSPP (2016-04-18)
Переглядів: 120 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz