ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Аналітика

Визначено заходи з метою активізації погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Визначено заходи з метою активізації погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

06 квітня 2016 року під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Ю. Підлісного відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), у якому взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення Н. Карвацька.

Заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації В. Степанюк доповів про стан виплати заборгованої заробітної плати в області та зазначив, що за оперативними даними станом на 01.04.2016 сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях Львівської області становила 79,6 млн. грн. Із загальної суми боргу найзначніша сума заборгованості з оплати праці зосереджена у підприємствах-банкрутах – 47,1 млн. грн. (59,2%).

Далі на засіданні Комісії розглянуто ситуацію з виплати заборгованої заробітної плати на підприємствах, на яких проводиться процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом: ПАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів", ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат", ТзОВ "Львівський завод ГМПТ", ВАТ "Червоноградська автобаза", ДП МОУ "Львівське будівельне управління".

Н. Карвацька поінформувала присутніх про проведене у відділенні НСПП 06.04.2016р. засідання примирної комісії та прийняті рішення з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) між первинною профспілковою організацією та ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" по вимозі найманих працівників щодо виплати заборгованої заробітної плати.

По підсумках роботи Комісією прийнято протокольне рішення та визначено заходи з метою погашення боргів із виплати заробітної плати.

З врахуванням прийнятих рішень на засіданні Комісії, відділення НСПП продовжуватиме здійснювати заходи щодо сприяння у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) у ПАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів" та ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат".

Категорія: Аналітика | Додав: NSPP (2016-04-07)
Переглядів: 120 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz