ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Аналітика

Взаємодія відділення НСПП в Львівській області з органами влади щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Взаємодія відділення НСПП в Львівській області з органами влади щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Ю. Рибак, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Львівській області

Відділенням НСПП в Львівській області (далі – Відділення) упродовж 10 місяців 2015 року було взято участь у 37 засіданнях районних у місті Львові комісій з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), в т. ч. упродовж жовтня поточного року – у 4 засіданнях Комісій.

Упродовж вказаного періоду, за участю Відділення на засіданнях Комісій заслухано 49 керівників підприємств, установ, організацій м. Львова, на яких утримувалась заборгованість із виплати заробітної плати. Окрім того, на засіданнях Комісій розглядались підприємства, установи, організації, на яких було зафіксовано порушення законодавства про оплату праці в частині встановлення розміру заробітної плати, нижчого за законодавчо визначений мінімум.

Станом на 01.11.2015, за оперативними даними у місті Львові налічується 41 підприємство-боржник з виплати заробітної плати, що на 11 підприємств менше, ніж на початок поточного року.

Найбільша кількість підприємств-боржників, а саме 27 – (65,9%) припадає на економічно-активні підприємства. Кількість економічно-неактивних підприємств-боржників становить 3 – (7,3%), підприємств-банкрутів – 11 або 26,8% від загальної кількості підприємств-боржників.

Відповідно до здійсненого Відділенням аналізу загальна сума боргу з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях міста Львова має тенденцію до зменшення і станом на 01.11.2015 за оперативними даними становить 18,9 млн. грн. У порівнянні до попереднього місяця заборгованість зменшилась на 1,0 млн. грн. або на 5,0%, а у порівнянні з початком 2015 року − на 1,3 млн. грн. або на 6,4%.

Питання розглянуті на засіданнях Комісій враховані Відділенням при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях міста Львова з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), стихійних акцій соціального протесту.

Категорія: Аналітика | Додав: NSPP (2015-11-11)
Переглядів: 152 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz