ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Аналітика

Взаємодія відділення НСПП в Львівській області з органами влади у питаннях сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин

Взаємодія відділення НСПП в Львівській області з органами влади у питаннях сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин

Ю. Патик, головний спеціаліст сектора правового забезпечення відділення НСПП в Львівській області

08 липня 2015 року відбулося засідання Франківської районної у місті Львові комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, забезпечення повноти і своєчасності сплати податків та єдиного соціального внеску (далі – Комісія) за участю членів районної комісії, зокрема представників відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (далі – Відділення), Львівського міського центру зайнятості, керівників окремих підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців.

На засіданні Франківської районної у місті Львові Комісії 08 липня 2015 року розглянуто соціально-економічну ситуацію у Львівській геологорозвідувальній експедиції ДП "Західукргеологія" щодо заборгованості з заробітної плати, яка має тенденцію до зменшення, виокремлено проблемні питання та визначено шляхи їх вирішення.

Також на засіданні Комісії заслухано 3 фізичні особи - підприємці, які в межах трудових відносин використовують працю фізичних осіб. Підприємці надали пояснення стосовно причин недотримання законодавства про працю щодо законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати, формування системи оплати праці, міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень розмірів тарифних ставок (посадових окладів). Членами Комісії надано роз’яснення керівникам підприємств, підприємцям про дотримання вимог Кодексу законів про працю України та Закону України "Про оплату праці" у питаннях оплати праці найманих працівників.

Відповідно до здійсненого Відділенням аналізу загальна сума боргу з виплати заробітної плати у підприємствах, установах, організаціях міста Львова має тенденцію до зменшення і станом на 07.07.2015 становить 17,9 млн. грн. У порівнянні до попереднього місяця заборгованість зменшилась на 376,8 тис. грн. або на 2,1%. У порівнянні до даних станом на 01.01.2015 відбулося зменшення заборгованості на 2,2 млн. грн. або на 10,9%.

Для посилення контролю в частині погашення заборгованості з заробітної плати при заслуховуванні на комісіях з питань погашення заборгованості з заробітної плати керівників підприємств-боржників звертається особлива увага на необхідність дотримання графіків погашення боргів та виконання взятих зобов'язань. Щомісячно на засіданнях районних у місті Львові комісій з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати проводиться аналіз підприємств, які не дотримались наданих раніше графіків погашення.

Питання розглянуті на засіданні Комісії будуть враховані Відділенням при проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях міста Львова.

Категорія: Аналітика | Додав: NSPP (2015-07-13)
Переглядів: 191 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz