ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [89]
Аналітика [35]
Акції соціального протесту [4]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Аналітика

Взаємодія відділення НСПП в Львівській області з органами влади у питаннях сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин

Взаємодія відділення НСПП в Львівській області з органами влади у питаннях сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області

29 липня 2014 року відбулося чергове засідання Франківської районної у місті Львові комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю членів районної комісії, зокрема представника відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області, керівників окремих підприємств, організацій.

Керуючись статтею 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", статтею 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" з метою забезпечення координації заходів Національної служби посередництва і примирення та органів місцевого самоврядування у питаннях сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів, їх своєчасному вирішенню відділення НСПП в Львівській області відповідно до розпорядження Львівського міського голови залучене до участі у засіданнях комісій з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати та забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, що проводяться районними адміністраціями Львівської міської ради.

Упродовж липня поточного року відділенням НСПП в Львівській області взято участь у роботі 8 комісій з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, що проводились районними адміністраціями Львівської міської ради.

На засіданні Франківської районної у місті Львові комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати 29.07.2014 розглянуто соціально-економічну ситуацію у Львівському центрі інституту космічних досліджень НАНУ НКАУ щодо заборгованості з заробітної плати, яка має тенденцію до збільшення, виокремлено проблемні питання та визначено шляхи їх вирішення.

Відповідно до здійсненого відділенням НСПП аналізу загальна сума боргу з виплати заробітної плати у підприємствах, установах, організаціях міста Львова має тенденцію до зменшення і станом на 01.07.2014 становить 21,6 млн. грн. У порівнянні до попереднього місяця заборгованість зменшилась на 800,0 тис. грн. або на 3,6 %. У порівнянні до даних станом на 01.01.2013 відбулося значне зменшення заборгованості на 12,7 млн. грн. (37,0%) та до початку поточного року на 10,3 млн. грн. або на 32,3%.

Станом на 01.07.2014 у місті Львові налічується 61 підприємство-боржник з виплати заробітної плати. Найбільша кількість підприємств-боржників, а саме 60,6% припадає на економічно-активні підприємства. На економічно-неактивні підприємства припадає 13,1%, та кількість підприємств-банкрутів становить 26,2% від загальної кількості підприємств-боржників.

Для посилення контролю в частині погашення заборгованості з заробітної плати при заслуховуванні на комісіях з питань погашення заборгованості з заробітної плати керівників підприємств-боржників звертається особлива увага на необхідність дотримання графіків погашення боргів та виконання взятих зобов'язань. Щомісячно на засіданнях районних у місті Львові комісій з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати проводиться аналіз підприємств, які не дотримались наданих раніше графіків погашення.

Слід зазначити, що по результатах роботи комісій з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати та відповідно до повідомлень завідуючих інформаційно-консультаційними центрами НСПП у зв'язку з загостренням соціально-трудових відносин відділенням Національної служби у липні поточного року внесено 9 райавтодорів області до Бази даних підприємств, що відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності. У даний час відділенням НСПП в Львівській області здійснюється сприяння у врегулюванні випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин у філіях "Бродівський райавтодор", "Буський райавтодор", "Дрогобицький райавтодор", "Жидачівський райавтодор", "Жовківський райавтодор", "Кам’янка-Бузький райавтодор", "Мостиський райавтодор", "Пустомитівський райавтодор", "Турківський райавтодор" ДП "Львівський облавтодор" ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України" з чинника дестабілізації щодо невиплати заборгованої заробітної плати.

Категорія: Аналітика | Додав: NSPP (2014-08-04)
Переглядів: 240 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz