ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Прийнято рішення по врегулюванню колективного трудового спору (конфлікту) у навчально-виховних закладах м. Нового Роздолу

Прийнято рішення по врегулюванню колективного трудового спору (конфлікту) у навчально-виховних закладах м. Нового Роздолу

 

Н.Карвацька, в.о. начальника  відділення НСПП в Львівській області

 

14 та 23  вересня 2016 року у залі примирних процедур відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено друге та третє засідання примирної комісії з розгляду та вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між Новороздільською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України та відділом освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради, під координацією в.о. начальника Відділення Н. Карвацької.

У розгляді колективного трудового спору взяли участь сторони колективного трудового спору, перший заступник голови Новороздільської міської ради та залучені Відділенням представники департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради, фінансового управління Новороздільської міської ради, Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

У ході роботи примирної комісії заслухано доповіді начальника міського відділу освіти, представників Новороздільської міської ради про недостатність коштів для фінансування установ освіти міста в повному обсязі.

У свою чергу представники Новороздільської міської організації профспілки працівників освіти і науки України надали свої доводи та обґрунтування необхідності задоволення вимог найманих працівників.

В.о. начальника Відділення під час засідання примирної комісії надавались роз’яснення вимог чинного законодавства, пропонувались варіанти рішень з метою прийняття сторонами погодженого рішення та врегулювання колективного трудового спору на територіальному рівні.

У зв'язку з тим, що представниками Новороздільської міської ради поінформовано  про дефіцит місцевого бюджету, з метою виконання вимог найманих працівників, у ході розгляду спору відділом освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради у взаємодії з Новороздільською міською радою та Новороздільською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України було розроблено відповідні заходи по економії коштів.  

По результатах розгляду колективного трудового спору, враховуючи пропозиції Відділення та Новороздільської міської ради, примирною комісією прийнято погоджене рішення по чотирьох вимогах найманих працівників, зокрема: виплатити винагороду за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, виплатити допомогу на оздоровлення обслуговуючому персоналу за рахунок економії коштів міського бюджету або інших додаткових надходжень, забезпечити виконання постанови КМ України від 09.12.2015 №1013 "Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно – правових актів".

Відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством Відділення здійснюватиме контроль та координацію виконання рішення примирної комісії з метою вирішення колективного трудового спору (конфлікту) у навчально-виховних закладах м. Нового Роздолу.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2016-09-27)
Переглядів: 78 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz