ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Прийнято рішення по врегулюванню колективного трудового спору у навчально-виховних закладах міста Нового Роздолу Львівської області

Прийнято рішення по врегулюванню колективного трудового спору у навчально-виховних закладах міста Нового Роздолу Львівської області

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

04 лютого 2015 року за координації та сприяння відділення НСПП в Львівській області проведено друге засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками навчально-виховних закладів міста Нового Роздолу та відділом освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради.

У засіданні примирної комісії взяли участь сторони колективного трудового спору, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення Н. Карвацька, правовий інспектор Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, трудовий арбітр НСПП Малярчин М. В. та залучені Відділенням представники Новороздільської міської ради: Мельников А. В. – керуючий справами виконавчого комітету, завідуючий ІКЦ НСПП у м. Новий Розділ,
Ричагівський І. І. – начальник фінансового управління, Засанський В. І. – голова бюджетної комісії.

За результатами першого засідання примирної комісії задоволено другу вимогу найманих працівників щодо забезпечення повної та своєчасної виплати заробітної плати працівникам навчально-виховних закладів м. Нового Роздолу у 2014 році. На другому засіданні примирної комісії розглянуто першу вимогу найманих працівників щодо виплати педагогам навчально – виховних закладів м. Нового Роздолу винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків відповідно до положень статті 57 Закону України «Про освіту».

У ході роботи примирної комісії заслухано доповіді начальника міського відділу освіти, представників Новороздільської міської ради про недостатність коштів для фінансування установ освіти міста в повному обсязі.

Заступником начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувачем сектора правового забезпечення під час засідання примирної комісії надавались роз'яснення вимог чинного законодавства, пропонувались варіанти рішень з метою прийняття сторонами погодженого рішення та врегулювання колективного трудового спору на територіальному рівні.

По результатах розгляду вимоги, заслуховування усних та письмових доводів та аргументів сторін колективного трудового спору, примирною комісією прийнято рішення відповідно до пункту 7.4. Угоди між відділом освіти виконкому Новороздільської міської ради та Новороздільською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України на 2012-2016 роки та пункту 16 рішення сесії Новороздільської міської ради від 31.01.2014 № 542 задовольнити першу вимогу найманих працівників.

У зв’язку з виконанням другої вимоги найманих працівників щодо забезпечення повної та своєчасної виплати заробітної плати у 2014 році, прийнято рішення звернутись до НСПП про зняття даної вимоги з реєстрації.

Відділення НСПП в Львівській області згідно Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" здійснюватиме відповідний контроль та координацію виконання рішення примирної комісії з метою кінцевого вирішення колективного трудового спору у навчально-виховних закладах м. Нового Роздолу.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-02-09)
Переглядів: 180 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz