ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Прийнято рішення примирної комісії з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) у навчально-виховних закладах м. Нового Роздолу

Прийнято рішення примирної комісії з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) у навчально-виховних закладах м. Нового Роздолу

За сприяння відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) 31 травня 2018 року у залі примирних процедур Відділення проведено третє засідання примирної комісії з розгляду та вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між Новороздільською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України та відділом освіти Новороздільської міської ради під головуванням заступника начальника Відділення Н. Карвацької.

Вимоги найманих працівників 10-ти навчально-виховних закладів м. Нового Роздолу, інтереси яких представляє Новороздільська міська організація профспілки працівників освіти і науки України стосуються виплати винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків, допомоги на оздоровлення обслуговуючому персоналу, відрахування коштів профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу та виділення коштів на виконання заходів з охорони праці.

У розгляді колективного трудового спору взяли участь члени примирної комісії від Новороздільської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Серафим А.А., Корчемна М.З., Качала М.Б. та від відділу освіти Новороздільської міської ради Панчишин Г.Ю., Шальвіра Г.І., Коник Г.С., а також перший заступник голови Новороздільської міської ради Лепкий М.П., заступник директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Гайдук І.Г., правовий інспектор праці Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, незалежний посередник НСПП Малярчин М.В.

Колективний трудовий спір розглядався за участю незалежного посередника НСПП, про що було укладено відповідну угоду.

У ході роботи примирної комісії заступником начальника Відділення з метою зближення позицій сторін та винесення рішення по суті спору ініціювались пропозиції щодо шляхів вирішення вимог найманих працівників та надавались роз’яснення положень чинного законодавства.

На засіданні примирної комісії 07.02.2018 було прийнято рішення по першій вимозі щодо виплати винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків, друга вимога щодо виплати допомоги на оздоровлення обслуговуючому персоналу вирішена та відповідно до розпорядження НСПП від 16.02.2018 № 070-р знята з реєстрації.

Предметом розгляду на засіданні примирної комісії 31.05.2018 була третя та четверта вимоги найманих працівників щодо відрахування коштів профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу та виділення коштів на виконання заходів з охорони праці.

По результатах розгляду колективного трудового спору (конфлікту), після заслуховування аргументів та доводів сторін колективного трудового спору, інформації Відділення, представників департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Новороздільської міської ради, незалежного посередника, по третій вимозі найманих працівників примирною комісією прийнято рішення рекомендувати Новороздільській міській раді за підсумками виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року, додаткових надходжень або шляхом розподілу залишкових коштів міського бюджету відрахувати первинним профспілковим організаціям Новороздільської міської організації профспілки працівників освіти і науки України кошти у розмірі 0,05% фонду оплати праці за 2017р. на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу згідно ст. 250 КЗпП України, ст. 44 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності".

Враховуючи виділені кошти на заходи з охорони праці на 2018р., по четвертій вимозі найманих працівників примирною комісією прийнято рішення вважати цю вимогу виконаною і звернутися до НСПП про зняття її з реєстрації та рекомендувати Новороздільській міській організації профспілки працівників освіти і науки України відповідно до ст. 259 КЗпП України, ст. 21 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" здійснювати громадський контроль за додержанням законодавства про охорону праці та відповідними витратами на ці заходи.

У зв’язку з прийняттям погодженого рішення примирна комісія припинила свою роботу. Відділення і надалі сприятиме вирішенню даного колективного трудового спору та здійснюватиме посередництво в реалізації рішення примирної комісії.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2018-06-13)
Переглядів: 17 | Теги: Прийнято рішення примирної комісії | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz