ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Прийнято рішення з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) у ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат"

Прийнято рішення з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) у ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

06 квітня 2016 року за сприяння відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено засідання примирної комісії з розгляду та вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між первинною профспілковою організацією та ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" (далі – ПАТ"ЖЦПК") під координацією заступника начальника Відділення – завідувача сектора правового забезпечення Н. Карвацької.

У розгляді колективного трудового спору взяли участь представники сторін колективного трудового спору, заступник голови Львівської обласної ради Гірняк В. О., та залучені Відділенням представники департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, Жидачівської районної ради, Жидачівської райдержадміністрації, Львівської обласної організації профспілки працівників лісових галузей України.

Предметом розгляду на засіданні примирної комісії була вимога найманих працівників щодо виплати заборгованої заробітної плати за листопад-грудень 2014 року, січень-грудень 2015 року.

На засіданні заслухано інформацію та аргументи сторін колективного трудового спору щодо джерел та термінів погашення боргу з виплати заробітної плати. Зокрема, голова правління ПАТ "ЖЦПК" Корсунський М. М. доповів, що підприємство з грудня 2014р. перебуває у процедурі банкрутства та зазначив, що до 01 червня поточного року буде вжито заходів по виплаті двохмісячної заборгованості з заробітної плати.

По результатах розгляду колективного трудового спору, примирною комісією прийнято рішення щодо виплати ПАТ "ЖЦПК" заборгованої заробітної плати відповідно до вимог ст. 115 КЗпП України, ст. 24 Закону України "Про оплату праці", ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та виплати індексації заробітної плати та компенсації втрати частини заробітної плати у зв'язку з порушенням термінів її виплати відповідно до чинного законодавства.

Відділення згідно Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" здійснюватиме координацію виконання рішення примирної комісії з метою вирішення колективного трудового спору у ПАТ "ЖЦПК".

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2016-04-07)
Переглядів: 116 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz