ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Продовжується розгляд колективних трудових спорів (конфліктів) у структурних підрозділах центральної міської лікарні м. Борислава

Продовжується розгляд колективних трудових спорів (конфліктів) у структурних підрозділах центральної міської лікарні м. Борислава

За сприяння відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) у серпні-вересні 2017 року проведено засідання примирної комісії з розгляду та вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками структурних підрозділів та адміністрацією центральної міської лікарні міста Борислава (далі – ЦМЛ м. Борислава), що були зареєстровані НСПП у серпні поточного року.

У розгляді колективних трудових спорів беруть участь представники сторін колективних трудових спорів, Відділення, незалежний посередник НСПП, керівництво Бориславської міської ради, фінансового управління Бориславської міської ради та представники Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України.

Предметом розгляду на засіданнях примирної комісії були вимоги найманих працівників щодо виплати заборгованої заробітної плати за червень 2017 року та забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам ЦМЛ м. Борислава відповідно до вимог ст.115 КЗпП України, ст. 24 Закону України "Про оплату праці", п. 4.1. Колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом ЦМЛ м. Борислава на 2017-2019 роки.

На засіданнях заслухано інформацію та аргументи сторін колективних трудових спорів щодо джерел та термінів погашення боргу з виплати заробітної плати. У результаті розгляду колективних трудових спорів та вжитих заходів виплачено заробітну плату за червень 2017р., що є предметом першої вимоги найманих працівників та 04.09.2017 НСПП цю вимогу знято з реєстрації як вирішену.

Відповідно до рішення примирної комісії по розгляду даних спорів від 22.08.2017 було прийнято Рішення: "Погодитись з пропозицією міського голови м. Борислава щодо вирішення другої вимоги найманих працівників структурних підрозділів ЦМЛ м. Борислава в частині виділення коштів на виплату працівникам ЦМЛ м. Борислава заробітної плати за липень 2017р. (з врахуванням коштів медичної субвенції) до 06.09.2017р., заробітної плати за першу половину серпня 2017р. до 15.09.2017р.".

У результаті вжитих заходів дане рішення примирної комісії виконане, найманим працівникам ЦМЛ м. Борислава виплачено заробітну плату за липень та першу половину серпня 2017р.

Розгляд другої вимоги по зазначених колективних трудових спорах примирною комісією продовжується. Відділення згідно Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" здійснюватиме сприяння у розгляді колективних трудових спорів та координацію виконання рішення примирної комісії з метою вирішення колективних трудових спорів у ЦМЛ м. Борислава.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2017-09-18)
Переглядів: 51 | Теги: Продовжується розгляд колективних т | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz