ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Продовжується вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

Продовжується вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

20 червня 2017 року у відділенні НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс" під координацією заступника начальника Відділення Н. Карвацької.

На розширеному узгоджувальному засіданні, у якому взяли участь новообраний уповноважений орган найманих працівників ЛКП "Львівелектро-транс", представники адміністрації підприємства та управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради розглянуто стан вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс" та стан виконання протокольного рішення узгоджувального засідання від 11.04.2017.

За результатами розгляду колективного трудового спору на розширеному узгоджувальному засіданні констатовано, що перша вимога найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс" виконується, друга та четверта вимоги виконуються частково, третя вимога найманих працівників щодо забезпечення спецодягом та засобами індивідуального захисту була вирішена та знята з реєстрації відповідно до розпорядження НСПП від 19.09.2016 № 272-р.

В ході узгоджувального засідання було заслухано інформацію 5-ти представників адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" про здійснені заходи щодо виконання вимог найманих працівників та проблемні питання, що перешкоджають у кінцевому вирішенні колективного трудового спору (конфлікту).

У свою чергу уповноваженим органом найманих працівників підприємства висловлено та обґрунтовано свої зауваження роботодавцю щодо стану виконання вимог, що стосуються забезпечення безпечних умов праці та обладнання пунктів для відпочинку водіїв на маршрутах. Зокрема, звернено увагу роботодавця на невжитті належних заходів у питанні утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, допоміжного обладнання у налагодженому стані, що порушує норми Закону України "Про охорону праці".

За підсумками проведеного розширеного узгоджувального засідання вирішено адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" вжити дієві заходи щодо виконання вимог найманих працівників у повному обсязі, а саме: обладнати та привести в належний санітарний стан пункти для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому ними їжі, продовжити проведення консультацій щодо регулювання робочого часу і часу відпочинку водіїв тролейбусів, забезпечити подальше виконання плану заходів щодо усунення недоліків у питанні утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, допоміжного обладнання у налагодженому стані у встановлені строки.

Наступне узгоджувальне засідання щодо результатів вирішення колективного трудового спору (конфлікту) та стану виконання протокольного рішення даного розширеного узгоджувального засідання вирішено провести 07.09.2017.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2017-06-20)
Переглядів: 64 | Теги: Продовжується вирішення колективног | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz