ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [89]
Аналітика [35]
Акції соціального протесту [4]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено дев'яте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією

Проведено дев'яте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс"

Сектор правового забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області

07 серпня 2014 року за сприяння відділення НСПП в Львівській області проведено дев'яте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору між водіями тролейбусів і трамваїв Львівського комунального підприємства "Львівелектротранс" та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс" (реєстраційний № 058-12/13-В) за участю сторін колективного трудового спору, відділення НСПП, незалежного посередника, представників Територіальної державної інспекції з питань праці у Львівській області, профспілкового комітету ЛКП "Львівелектротранс".

На попередніх засіданнях примирної комісії прийнято погоджене рішення по першій, третій, четвертій вимогах найманих працівників та по другій частині другої вимоги.

Предметом розгляду примирної комісії по даному колективному трудовому спору залишилась перша частина другої вимоги: "привести заробітну плату, умови праці та відпочинку у відповідність з вимогами КЗпП України, Генеральної, Галузевої, Регіональної угод та колективного договору". На засіданні примирної комісії 07.08.2014 розглянуто дану вимогу, заслухано пояснення сторін колективного трудового спору, незалежного посередника, запрошених осіб, роз'яснення та рекомендації відділення НСПП в Львівській області.

На засіданні примирної комісії в. о. начальника відділення НСПП в Львівській області Карвацькою Н. П. повідомлено присутніх, що на виконання рекомендацій відділення НСПП, що були скеровані ЛКП "Львівелектротранс", департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради у результаті вжитих заходів по першій частині другої вимоги з 01.06.2014 тарифні ставки робітників ЛКП "Львівелектротранс" встановлені з розрахунку мінімальної заробітної плати 1218 грн., що відповідає вимогам частини третьої статті 96 КЗпП України, частини третьої статті 6 Закону України "Про оплату праці". Заборгованості з виплати заробітної плати у підприємстві немає, однак терміни виплати заробітної плати порушуються.

На виконання попереднього рішення примирної комісії у ЛКП "Львівелектротранс" була створена відповідна комісія, яка підготувала проект колективного договору, в тому числі з питань, які є предметом першої частини другої вимоги найманих працівників. Комісією по підготовці проекту колективного договору прийнято рішення провести 03.09.2014 конференцію трудового колективу по прийняттю колективного договору.

У ході роботи примирної комісії відділенням НСПП надавались роз’яснення вимог чинного законодавства, пропонувались варіанти рішень по вимозі найманих працівників.

У результаті обговорення примирною комісією прийнято рішення: продовжити розгляд першої частини другої вимоги після прийняття нової редакції колективного договору у ЛКП "Львівелектротранс".

На засіданні примирної комісії заслухано також стан виконання рішень примирної комісії по першій, третій, четвертій вимогах та по другій частині другої вимоги. Стороною найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс" констатовано про незадовільне виконання другої вимоги в частині обладнання пунктів для відпочинку та харчування водіїв на маршрутах.

З метою сприяння у виконанні вимог найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс" відділенням НСПП в Львівській області було скеровано звернення до Львівської міської ради, територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області, управління Укртрансінспекції у Львівській області.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2014-08-12)
Переглядів: 173 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz