ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [89]
Аналітика [35]
Акції соціального протесту [4]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено друге засідання трудового арбітражу по розгляду колективного трудового спору на державному підприємстві "Арена Львів" міста Львова

Проведено друге засідання трудового арбітражу по розгляду колективного трудового спору на державному підприємстві "Арена Львів" міста Львова

Н. Карвацька, заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

23 квітня 2014 року за координації та сприяння відділення НСПП в Львівській області проведено друге засідання трудового арбітражу по вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками державного підприємства "Арена Львів" та державним підприємством "Арена Львів" (реєстраційний № 102-13/13-В).

Сторонами колективного трудового спору до початку роботи трудового арбітражу було укладено угоду про обов’язкове виконання рішення трудового арбітражу.

У засіданні трудового арбітражу взяли участь: від сторони ДП "Арена Львів" – в. о. директора ДП "Арена Львів", від сторони найманих працівників ДП "Арена Львів" – голова та члени профспілкового комітету ДП "Арена Львів".

У розгляді колективного трудового спору у трудовому арбітражі також взяли участь залучені відділенням НСПП в Львівській області представники  управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації, департаменту економічної політики Львівської міської ради, Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради.

Трудовим арбітражем продовжено розгляд вимоги найманих працівників: "виплатити заробітну плату за червень, липень, серпень, вересень 2013 року".

У ході роботи трудового арбітражу розглянуто документи, які необхідно було надати згідно рішення трудового арбітражу від 15.04.2014 та заслухано пояснення представників сторін колективного трудового спору (конфлікту) і вищезазначених органів.

На виконання рішення попереднього засідання трудового арбітражу в. о. директора ДП "Арена Львів" повідомив про кількість та суму виконавчих проваджень щодо виплати боргу по заробітній платі, надав перелік заходів щодо забезпечення належного функціонування ДП "Арена Львів", інші документи.

У результаті розгляду вимоги трудовим арбітражем, заслуховування доводів та аргументів сторін колективного трудового спору, залучених органів прийнято рішення: стороні колективного трудового спору – державному підприємству "Арена Львів" надати трудовому арбітражу копію рішення уряду щодо виділення коштів для завершення будівництва спортивної споруди ДП "Арена Львів".

Рекомендовано також Управлінню молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, управлінню архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації, департаменту економічної політики Львівської міської ради, Сихівській районній адміністрації Львівської міської ради, Львівській обласній організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України надати трудовому арбітражу відповіді на попередні звернення цих органів у різні інстанції, повторні звернення щодо ситуації на ДП "Арена Львів".

У зв’язку з критичною ситуацією щодо функціонування ДП "Арена Львів", наявністю значного та тривалого боргу з заробітної плати трудовим арбітражем прийнято рішення про звернення до Національної служби посередництва і примирення щодо залучення представників Міністерства молоді та спорту України, Державного концерну "Спортивні арени України" до участі в наступному засіданні трудового арбітражу та надання інформації щодо вжиття необхідних заходів з метою вирішення проблемних питань та ефективного функціонування державного підприємства "Арена Львів".

Термін розгляду колективного трудового спору трудовим арбітражем продовжено до 20 днів. Наступне засідання трудового арбітражу призначено на 05.05.2014.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2014-04-29)
Переглядів: 182 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz