ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективних трудових спорів у структурних підрозділах ПАТ "Дрогобицький зав

Проведено розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективних трудових спорів у структурних підрозділах ПАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

06 серпня 2015 року у відділенні НСПП в Львівській області (далі – Відділення) відбулось розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками цехів №№ 1,2,3,5,8 та ПАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів" міста Дрогобича Львівської області (далі – ПАТ "ДЗАК") під головуванням заступника начальника Відділення – завідувача сектора правового забезпечення Н. Карвацької.

В узгоджувальному засіданні взяли участь представник сторони роботодавця – начальник юридичного відділу ПАТ "ДЗАК" Ю. Бурмас, голова профспілкового комітету ПАТ "ДЗАК" Б. Дорожовець, директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації В. Лозинський, заступник начальника управління праці та зайнятості населення департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Л. Жук, начальник відділу праці та соціально – трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради Г. Шлянта, голова Львівської обласної організації профспілки працівників машинобудування та металообробки України М. Бонк, заступник голови Львівського обласного об'єднання організацій роботодавців В. Срібний.

На розширеному узгоджувальному засіданні розглянуто стан вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у структурних підрозділах ПАТ "ДЗАК" та констатовано, що адміністрацією ПАТ "ДЗАК" колективні трудові спори не вирішено в повному обсязі. Вимоги найманих працівників підприємства щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати виконано частково.

У ході узгоджувального засідання голова профспілкового комітету ПАТ "ДЗАК" проінформував присутніх про невжиття керівництвом ПАТ "ДЗАК" дієвих заходів щодо налагодження виробничої діяльності заводу та висловив занепокоєння з приводу подальшої долі потужного машинобудівного підприємства у зв'язку з порушенням провадження у справі про банкрутство ПАТ "ДЗАК".

Учасниками узгоджувального засідання обговорено ситуацію що склалась у ПАТ "ДЗАК" та визначено заходи, які необхідно здійснити сторонам колективних трудових спорів та зацікавленим органам.

За результатами розширеного узгоджувального засідання вирішено адміністрації ПАТ "ДЗАК" вжити дієвих заходів щодо виплати заборгованої заробітної плати, а розпоряднику майна ПАТ "ДЗАК" здійснити дії стосовно задоволення боржником зобов'язань з виплати заробітної плати.

Також, вирішено розглянути питання про створення робочої групи щодо проблемних питань ПАТ "ДЗАК".

Окрім того, з метою захисту трудових прав найманих працівників ПАТ "ДЗАК" рекомендовано профспілковому комітету підприємства підготувати та подати до господарського суду відповідні документи про представництво інтересів працівників боржника під час провадження у справі про банкрутство ПАТ "ДЗАК".

Відділенням скеровано протокольне рішення даного розширеного узгоджувального засідання сторонам колективних трудових спорів та усім зацікавленим органам для відповідного реагування.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-08-11)
Переглядів: 181 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz