ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [92]
Аналітика [45]
Акції соціального протесту [13]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [23]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору на ЛКП "Львівелектротранс"

Проведено розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору на ЛКП "Львівелектротранс"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

21 липня 2015 року у відділенні НСПП в Львівській області (далі – Відділення) відбулось розширене узгоджувальне засідання сторін колективного трудового спору (конфлікту) між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс" під головуванням заступника начальника Відділення – завідувача сектора правового забезпечення Н. Карвацької.

В узгоджувальному засіданні взяли участь представники роботодавця, уповноважений орган найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс", депутат Львівської міської ради, член комісії інженерного господарства, транспорту та зв'язку Львівської міської ради Веремчук В. М., представники преси.

На узгоджувальному засіданні розглянуто стан вирішення колективного трудового спору на ЛКП "Львівелектротранс" та констатовано, що чотири вимоги найманих працівників вирішено частково. Окрім того, заслухано стан виконання рішень, які були прийняті на узгоджувальній зустрічі сторін 08.07.2015.

За результатами проведеного розширеного узгоджувального засідання вирішено адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" вжити вичерпні заходи щодо виконання вимог найманих працівників у повному обсязі, обладнати згідно укладеного графіку та привести в належний санітарний стан 4 пункти для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому ними їжі, забезпечити видачу працівникам рукавиць згідно норм.

Також, на вимогу уповноваженого органу найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс" рекомендовано заслухати на засіданні комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку Львівської міської ради питання щодо забезпечення належного ремонту і утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, допоміжного обладнання у налагодженому стані, що є предметом четвертої вимоги.

Сторонами колективного трудового спору (конфлікту) прийнято рішення провести наступне розширене узгоджувальне засідання 08.09.2015.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-07-23)
Переглядів: 138 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2019 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz