ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено розширене узгоджувальне засідання щодо вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

Проведено розширене узгоджувальне засідання щодо вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

Н. Карвацька, в. о. начальника відділення НСПП в Львівській області

03 листопада 2015 року у залі примирних процедур відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) було проведено розширене узгоджувальне засідання щодо вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс".

За сприяння Відділення з метою вирішення даного колективного трудового спору (конфлікту) проведено 17 примирних процедур, у т. ч. 10 засідань примирної комісії, 7 узгоджувальних засідань.

Слід зазначити, що з початку діяльності, Відділенням введено в практику роботи проведення узгоджувальних засідань, ефективність яких доведена як на стадії запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), так і на стадії сприяння їх вирішенню. Проведення узгоджувальних засідань, зокрема у широкому форматі, дає змогу контролювати виконання рішень примирної комісії, оперативно узгоджувати розбіжності, які виникають між сторонами у процесі вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та приймати спільні погоджені рішення з метою врегулювання спорів.

У розширеному узгоджувальному засіданні щодо вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс" взяли участь представники адміністрації підприємства, уповноваженого органу найманих працівників, департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради та фахівці Відділення.

Розширене узгоджувальне засідання відкрила в. о. начальника Відділення Н. Карвацька та поінформувала про стан вирішення колективного трудового спору (конфлікту) та прийняті рішення на попередньому узгоджувальному засіданні проведеному 06.10.2015р.

Далі на узгоджувальному засіданні заслухано інформацію представників адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" про стан виконання протокольного рішення узгоджувального засідання сторін від 06.10.2015р. щодо вирішення чотирьох вимог найманих працівників у колективному трудовому спорі (конфлікті) з питань своєчасної виплати заробітної плати працівникам; приведення заробітної плати, умов праці та відпочинку у відповідність з вимогами чинного законодавства; забезпечення належних безпечних умов праці згідно з Законом України "Про охорону праці"; здійснення належного ремонту і утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, допоміжного обладнання у налагодженому стані.

У свою чергу члени уповноваженого органу найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс" висловили зауваження та пропозиції щодо стану виконання роботодавцем вимог працівників.

Після проведеного конструктивного обговорення, за підсумками розширеного узгоджувального засідання прийнято відповідне протокольне рішення, реалізація якого сприятиме зближенню позицій сторін та виконання вимог найманих працівників у повному обсязі.

Наступне узгоджувальне засідання вирішено провести 10.12.2015.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-11-06)
Переглядів: 122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz