ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено розширене узгоджувальне засідання щодо врегулювання колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

Проведено розширене узгоджувальне засідання щодо врегулювання колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

05 квітня 2016 року у залі примирних процедур відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львів-електротранс".

За сприяння Відділення з метою вирішення даного колективного трудового спору (конфлікту) проведено 20 примирних процедур, у т. ч. 10 засідань примирної комісії та 10 узгоджувальних засідань.

У зазначеному розширеному узгоджувальному засіданні взяли участь представники адміністрації ЛКП "Львівелектротранс", уповноваженого органу найманих працівників підприємства, департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради та фахівці Відділення.

Розширене узгоджувальне засідання відкрила заступник начальника Відділення Н. Карвацька та поінформувала про стан вирішення колективного трудового спору (конфлікту) та прийняті рішення на попередньому узгоджувальному засіданні проведеному 09.02.2016р.

Далі було розглянуто результати здійснених заходів по вирішенню чотирьох вимог найманих працівників з питань своєчасної виплати заробітної плати; приведення заробітної плати, умов праці та відпочинку у відповідність з вимогами чинного законодавства; забезпечення належних безпечних умов праці згідно з Законом України "Про охорону праці"; здійснення належного ремонту і утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, допоміжного обладнання у налагодженому стані.

Зокрема, на засіданні було констатовано, що заборгованості з виплати заробітної плати у ЛКП "Львівелектротранс" немає, з 01.03.2016р. тарифні ставки (посадові оклади) у підприємстві встановлені з розрахунку мінімальної заробітної плати 1378 грн., однак надалі не вирішеним у повному обсязі залишається питання обладнання пунктів для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому ними їжі.

Після проведеного конструктивного обговорення, за підсумками розширеного узгоджувального засідання прийнято відповідне протокольне рішення.

Відділенням рекомендовано сторонам колективного трудового спору (конфлікту) після вжиття заходів по виконанню вимог найманих працівників згідно протокольного рішення даного узгоджувального засідання та усунення недоліків розглянути питання щодо укладення угоди про вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2016-04-07)
Переглядів: 78 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz