ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [89]
Аналітика [33]
Акції соціального протесту [4]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено третє засідання примирної комісії по розгляду колективного трудового спору на державному підприємстві "Арена Львів" міста Львова

Проведено третє засідання примирної комісії по розгляду колективного трудового спору на державному підприємстві "Арена Львів" міста Львова

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області

 За координації та сприяння відділення НСПП в Львівській області 24.12.2013 проведено третє засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками державного підприємства "Арена Львів" та державним підприємством "Арена Львів" міста Львова за участю сторін колективного трудового спору, відділення НСПП в Львівській області, керівництва Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради, представників Львівської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України, департаменту економічної політики Львівської міської ради, Управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації, управління молоді та спору Львівської облдержадміністрації.

Колективний трудовий спір зареєстрований згідно розпорядження Національної служби посередництва і примирення від 19.11.2013 (реєстраційний № 103-13/13-В).

Примирною комісією продовжено розгляд вимоги найманих працівників зареєстрованої по даному колективному трудовому спору: виплатити заборговану заробітну плату за червень – вересень 2013 року.

На засіданні примирної комісії в.о. директора ДП "Арена Львів" Черхавий Р. І. надав пропозиції щодо терміну погашення заборгованості з заробітної плати працівникам ДП "Арена Львів" та доповів про складну фінансово-економічну ситуацію на державному підприємстві. Основною причиною збитковості підприємства є неможливість самостійно, на умовах повного госпрозрахунку без державного фінансування забезпечити ефективну роботу підприємства. З початку 2013р. на оплату комунальних послуг з державного бюджету профінансовано лише 16,1% від потреби. У звязку із цим,  адміністрація ДП "Арена Львів" 20.12.2013 звернулася до Львівської облдержадміністрації та Львівської міської ради із повідомленням про припинення з 27.12.2013 роботи ДП "Арена Львів" через борги з комунальних послуг та відключення спортивної споруди від газопостачання та електропостачання.

У ході засідання примирної комісії обговорено заходи з метою  покращення фінансово-економічного стану ДП "Арена Львів" та погашення боргу з заробітної плати працівникам підприємства.

У зв'язку з тим, що на засіданні примирної комісії сторони не прийшли до згоди щодо терміну погашення боргу з заробітної плати, заступником начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувачем сектора правового забезпечення Карвацькою Н.П. було запропоновано усім зацікавленим структурам звернутись до відповідних органів з проханням сприяння у вирішенні питання фінансування ДП "Арена Львів". Окрім того, запропоновано адміністрації ДП "Арена Львів" до 28.01.2014 надати примирній комісії інформацію щодо стану вирішення проблемних питань ДП "Арена Львів" (виділення бюджетної фінансової підтримки, оплати комунальних послуг, енергоносіїв, фінансування на 2014р.)

У результаті розгляду вимоги примирною комісією, заслуховування доводів та аргументів сторін колективного трудового спору, відповідно до пропозиції відділення НСПП в Львівській області прийнято наступне рішення:

– Адміністрації ДП "Арена Львів" до 28.01.2014 надати примирній комісії інформацію щодо вирішення проблемних питань ДП "Арена Львів" (виділення бюджетної фінансової підтримки, оплати комунальних послуг, енергоносіїв, фінансування на 2014р.).

– Львівській міській раді, Львівській обласній організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України (за згодою) звернутись у найкоротші терміни до Кабінету Міністрів України, відповідних органів щодо вирішення проблемних питань ДП "Арена Львів".

Наступне засідання примирної комісії вирішено провести 28.01.2014.

Відділення НСПП в Львівській області буде і надалі сприяти вирішенню колективного трудового спору на ДП "Арена Львів".

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2013-12-30)
Переглядів: 260 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz