ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено третє засідання примирної комісії з розгляду колективних трудових спорів (конфліктів) у Львівській державній фінансовій академії

Проведено третє засідання примирної комісії з розгляду колективних трудових спорів (конфліктів) у Львівській державній фінансовій академії

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

31 серпня 2015 року за сприяння та під координацією відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) відбулось третє засідання примирної комісії з розгляду колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками структурних підрозділів Львівської державної фінансової академії (далі – ЛДФА) та адміністрацією ЛДФА. Вимоги найманих працівників ЛДФА стосуються збереження існуючих соціально-економічних умов праці та виробничого побуту, а також недопущення скорочення робочих місць.

Розгляд колективних трудових спорів (конфліктів) здійснюється примирною комісією за участю незалежного посередника, представників Львівської облдержадміністрації, Львівської міської ради, Профспілки працівників фінансово-банківських установ Львівської області.

Відкриваючи засідання заступник начальника Відділення – завідувач сектора правового забезпечення Н. Карвацька поінформувала про прийняті рішення на двох попередніх засіданнях примирної комісії та стан їх виконання.

Далі на засіданні заслухано доповідь в. о. ректора ЛДФА
Стасишина А. В. про заходи вжиті адміністрацією ЛДФА на виконання рішення за результатами проведених 23.07.2015 консультацій з профспілками у зв'язку з реорганізацією ЛДФА.

Сторона найманих працівників ЛДФА та голова Профспілки працівників фінансово-банківських установ Львівської області Андрусів О. І. висловили стурбованість щодо подальших соціально-економічних умов праці працівників ЛДФА на новоствореному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка (далі – ЛНУ ім. І. Франка). У свою чергу, в. о. ректора ЛДФА, голова комісії з реорганізації запевнив, що вживаються усі заходи з метою забезпечення дотримання соціально-трудових гарантій працівників ЛДФА.

За підсумками третього засідання, відповідно до пропозицій Відділення, примирною комісією прийнято рішення: в.о. ректора ЛДФА повторно розглянути рішення за результатами консультацій з профспілками від 23.07.2015, враховуючи зауваження висловлені членами примирної комісії, і надати Відділенню та стороні уповноваженій найманими працівниками відповідь з підтвердними документами до 12.09.2015р. Також прийнято рішення надати інформацію про переведення працівників ЛДФА на посади новоствореного факультету ЛНУ ім. І. Франка з вказанням конкретної їх кількості у розрізі структурних підрозділів ЛДФА та ряд інших рішень.

Сторонами колективних трудових спорів (конфліктів) прийнято рішення провести наступне засідання примирної комісії 15.09.2015 у залі примирних процедур Відділення.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-09-02)
Переглядів: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz