ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору у Львівському комунальному підприємстві "Львівелектротра

Проведено узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору у Львівському комунальному підприємстві "Львівелектротранс"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

05 лютого 2015 року з метою координації виконання рішення примирної комісії з розгляду колективного трудового спору між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс" заступником начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувачем сектора правового забезпечення Н. Карвацькою проведено узгоджувальне засідання зі сторонами колективного трудового спору.

В узгоджувальному засіданні взяли участь від адміністрації ЛКП "Львівелектротранс": керівники тролейбусного та трамвайного депо, заступник директора з технічних засобів, юрисконсульт підприємства, від сторони найманих працівників – члени уповноваженого органу водіїв тролейбусів і трамваїв. Окрім того, на засідання було запрошено голову профспілкового комітету ЛКП "Львівелектротранс".

На узгоджувальному засіданні обговорено стан вирішення колективного трудового спору та виконання рішення примирної комісії, відповідно до якого задоволено чотири вимоги найманих працівників зареєстровані у трудовому спорі.

Констатовано, що вимоги найманих працівників щодо своєчасної виплати заробітної плати, приведення заробітної плати у відповідність з вимогами чинного законодавства, забезпечення належних безпечних умов праці та утримання рухомого складу у налагодженому стані виконуються частково. Найбільш проблемним залишається питання своєчасної виплати заробітної плати, невиконання якого призвело до загострення стану соціально-трудових відносин у ЛКП "Львівелектротранс" та проведення 02.02.2015 найманими працівниками акції соціального протесту. У результаті вжитих заходів, на даний час погашено заборговану заробітну плату за листопад 2014р. та частково за грудень 2014р.

За підсумками узгоджувального засідання вирішено адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" вжити вичерпні заходи щодо виконання вимог найманих працівників у повному обсязі. Сторонами колективного трудового спору також прийнято рішення звернутись до уповноваженого органу власника – департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради про невідкладне належне фінансове забезпечення з метою виконання вимог найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс".

Відділення НСПП в Львівській області буде і надалі забезпечувати правовий супровід вирішення колективного трудового спору у ЛКП "Львівелектротранс" та здійснювати необхідні заходи реагування відповідно до чинного законодавства.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-02-09)
Переглядів: 155 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz