ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено узгоджувальне засідання щодо вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

Проведено узгоджувальне засідання щодо вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

 

24 листопада 2017 року у залі засідань відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено 25-те розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс" під координацією заступника начальника Відділення Н. Карвацької.

У розширеному узгоджувальному засіданні взяли участь: уповноважений орган найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс" у складі Гайдара І.В., Холод О. І., Крушельницького В. П., Оленяк Т.В., представники адміністрації ЛКП "Львівелектротранс": в.о. директора Білий А.Л., заступник директора з економіки Зварич О. В., інженер з організації праці І категорії Пришляк М.В., начальник трамвайного депо Василишин Р. І., начальник служби експлуатації тролейбусного депо Балич І.І., начальник тролейбусного депо Василишин Н.С., начальник служби логістики та організації руху Забавський В.А.   

Від управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради у засіданні взяв участь інженер відділу транспорту Іваха І.І. Також у засіданні взяли участь представники профспілкового комітету підприємства Конфедерації вільних профспілок Львівщини Олексів О.М., Кручко Р.Д., Калітовська Н.В.

Розглянуто стан вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс" та стан виконання протокольного рішення попереднього узгоджувального засідання від 24.10.2017.

За результатами розгляду колективного трудового спору на розширеному узгоджувальному засіданні констатовано, що перша вимога найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс" щодо своєчасної виплати заробітної плати виконується, друга та четверта вимоги виконуються частково, третя вимога найманих працівників щодо забезпечення спецодягом та засобами індивідуального захисту була вирішена та знята з реєстрації  відповідно до розпорядження НСПП від 19.09.2016 № 272-р.

В ході узгоджувального засідання було заслухано інформацію  представників адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" про здійснені заходи щодо виконання вимог найманих працівників та проблемні питання, що перешкоджають у кінцевому вирішенні колективного трудового спору (конфлікту).

Уповноваженим органом найманих працівників підприємства висловлено зауваження представникам роботодавця щодо стану виконання вимог, що стосуються забезпечення безпечних умов праці та обладнання пунктів для відпочинку водіїв на маршрутах. Зокрема, звернено увагу роботодавця на недоліки у питанні утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, допоміжного обладнання у налагодженому стані, що вимагають невідкладного вирішення.

Окрім того, на узгоджувальному засіданні констатовано про невиконання п. 2 протокольного рішення розширеного узгоджувального засідання від 24.10.2017 щодо обладнання в повному обсязі до 15.11.2017 пункту для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому ними їжі по вул. Митрополита Андрея.

За підсумками проведеного розширеного узгоджувального засідання вирішено адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" вжити дієві заходи щодо виконання вимог найманих працівників у повному обсязі, а саме: надати інформацію щодо терміну завершення робіт по обладнанню пункту по вул. Митрополита Андрея, здійснити моніторинг необхідності обладнання нових пунктів для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому ними їжі на тролейбусних і трамвайних маршрутах та в тролейбусному депо підприємства, продовжити у робочому порядку вивчення та врегулювання питання стосовно регулювання робочого часу і часу відпочинку водіїв тролейбусів, забезпечити подальше виконання плану заходів щодо усунення недоліків у питанні утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, допоміжного обладнання у налагодженому стані у встановлені строки.

Наступне узгоджувальне засідання щодо результатів вирішення колективного трудового спору (конфлікту) та стану виконання протокольного рішення даного розширеного узгоджувального засідання вирішено провести 12.12.2017.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2017-11-29)
Переглядів: 39 | Теги: Проведено узгоджувальне засідання щ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz