ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено узгоджувальне засідання з метою прийняття спільного рішення щодо врегулювання конфлікту на ЛКП "Львівелектротранс"

Проведено узгоджувальне засідання з метою прийняття спільного рішення щодо врегулювання колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

Ю. Рибак, головний спеціаліст відділення НСПП в Львівській області

23 серпня 2016 року у залі примирних процедур відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс" під головуванням заступника начальника Відділення Н. Карвацької.

На узгоджувальному засіданні, у якому взяли участь представники адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" та уповноваженого органу найманих працівників підприємства розглянуто стан вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс" та стан виконання протокольного рішення попереднього узгоджувального засідання, проведеного 15.06.2016.

Під час розгляду колективного трудового спору констатовано, що заборгованості з виплати заробітної плати немає, однак терміни виплати заробітної плати порушуються. Взято до уваги, що створено спільну комісію, складено план заходів, однак недоліки у питанні утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, допоміжного обладнання у налагодженому стані не усунено.

Також зазначено, що з метою сприяння у виконанні вимог найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс" Відділенням було скеровано відповідні звернення до Львівської міської ради, управління Укртрансінспекції у Львівській області.

По результатах розгляду стану врегулювання колективного трудового спору (конфлікту) вирішено адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" вжити невідкладних дієвих заходів щодо виконання вимог найманих працівників у повному обсязі. Зокрема, з метою забезпечення належних безпечних умов праці здійснити виконання плану заходів щодо усунення недоліків у питанні утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, допоміжного обладнання у налагодженому стані, обладнати та привести в належний санітарний стан 3 пункти для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому ними їжі.

За підсумками узгоджувального засідання, з метою забезпечення врегулювання колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львів-електротранс" прийнято відповідне протокольне рішення.

Сторонами колективного трудового спору вирішено провести наступне узгоджувальне засідання 07.09.2016 для розгляду результатів здійснених заходів по вирішенню вимог найманих працівників підприємства.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2016-08-26)
Переглядів: 78 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz