ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено узгоджувальне засідання з метою врегулювання розбіжностей між сторонами колективного трудового спору на ЛКП "Львівелектротранс"

Проведено узгоджувальне засідання з метою врегулювання розбіжностей між сторонами колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

26 травня 2016 року відповідно до звернення уповноваженого органу найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс" у залі примирних процедур відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено позачергове узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс" під координацією заступника начальника Відділення – завідувача сектора правового забезпечення Н. Карвацької.

На узгоджувальному засіданні, у якому взяли участь представники адміністрації ЛКП "Львівелектротранс", уповноваженого органу найманих працівників підприємства та фахівці Відділення, розглянуто стан вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс" та стан виконання протокольного рішення попереднього узгоджувального засідання, проведеного 05.04.2016.

Окрім того, було заслухано інформацію п'яти представників адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" за напрямами діяльності про здійснені заходи щодо виконання вимог найманих працівників та проблемні питання, що перешкоджають у кінцевому вирішенні колективного трудового спору (конфлікту).

У свою чергу уповноваженим органом найманих працівників підприємства висловлено та обґрунтовано свої зауваження роботодавцю щодо стану виконання вимог, що стосуються забезпечення безпечних умов праці. Зокрема, звернено увагу роботодавця на невжитті належних заходів у питанні утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, допоміжного обладнання у налагодженому стані, що порушує норми Закону України "Про охорону праці".

За підсумками узгоджувального засідання, з метою забезпечення врегулювання колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львів-електротранс" прийнято відповідне протокольне рішення.

Наступне узгоджувальне засідання вирішено провести 15.06.2016 та розглянути результати здійснених заходів по вирішенню вимог найманих працівників підприємства.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2016-05-30)
Переглядів: 77 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz