ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено узгоджувальну зустріч щодо стану соціально-трудових відносин у ПАТ "Львівська вугільна компанія"

Проведено узгоджувальну зустріч щодо стану соціально-трудових відносин у ПАТ "Львівська вугільна компанія"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

14 вересня 2015 року у відділенні НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено узгоджувальну зустріч за участю голови Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда Шаблі М. О., голови профспілкового комітету ПАТ "Львівська вугільна компанія" (далі – ПАТ "ЛВК") Барни Н. П. та заступника голови профспілкового комітету підприємства Маїк І. М.

У ході узгоджувальної зустрічі обговорено складний стан соціально-трудових відносин у ПАТ "ЛВК" через значну заборгованість з виплати заробітної плати з квітня 2015р.

Профспілковою стороною зазначено, що загострення стану соціально-трудових відносин у ПАТ "ЛВК" викликано і порушенням 25.08.2015 провадження у справі про банкрутство ПАТ "ЛВК". Найманими працівниками на загальних зборах трудового колективу висунуто вимогу не знищувати вугільну галузь регіону та забезпечити подальшу стабільну роботу підприємства.

У зв'язку з порушенням провадження у справі про банкрутство ПАТ "ЛВК", Відділенням роз'яснено профспілковому комітету підприємства, що з метою захисту трудових прав найманих працівників чинним законодавством передбачено норму щодо представництва інтересів працівників боржника під час провадження у справі про банкрутство ПАТ "ЛВК".

Надано також роз'яснення відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" про відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника, зокрема за вимогами щодо виплати заробітної плати, не поширення дії мораторію на задоволення вимог кредиторів на виплату заробітної плати.

На узгоджувальній зустрічі заступником начальника Відділення – завідувачем сектора правового забезпечення Карвацькою Н. П. зазначено, що у зв'язку з вирішенням вимог, що були предметом колективного трудового спору (конфлікту) у ПАТ "ЛВК", трудовий спір у липні поточного року було знято з реєстрації. Однак, через повторне загострення стану соціально-трудових відносин у ПАТ "ЛВК" Відділення взяло на облік конфліктну ситуацію та відповідно до повноважень, у взаємодії з управлінням паливно-енергетичного комплексу галузевого департаменту облдержадміністрації, іншими заінтересованими органами сприятиме врегулюванню чинника дестабілізації щодо невиплати заборгованої заробітної плати на даному підприємстві вугільної галузі регіону.

За підсумками узгоджувальної зустрічі визначено заходи з метою запобігання виникненню колективного трудового спору (конфлікту), забезпечення реалізації прав та гарантій найманих працівників.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-09-17)
Переглядів: 160 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz