ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [89]
Аналітика [33]
Акції соціального протесту [4]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено засідання примирної комісії по розгляду колективного трудового спору на державному підприємстві "Арена Львів" міста Львова

Проведено засідання примирної комісії по розгляду колективного трудового спору на державному підприємстві "Арена Львів" міста Львова

 Відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області

28 січня 2014 року за координації та сприяння відділення НСПП в Львівській області проведено четверте засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками державного підприємства "Арена Львів" та державним підприємством "Арена Львів" міста Львова за участю сторін колективного трудового спору, відділення НСПП в Львівській області, керівництва  Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради, представників департаменту економічної політики Львівської міської ради, Львівської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України.

Даний колективний трудовий спір був зареєстрований розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 19.11.2013 (реєстраційний № 103-13/13-В).

На засіданні примирної комісії продовжено розгляд вимоги найманих працівників зареєстрованої по даному колективному трудовому спору: виплатити заборговану заробітну плату за червень – вересень 2013 року.

Розглянуто і заслухано доводи, пояснення сторін колективного трудового спору, які стосувалися вимоги найманих працівників та розглянуто документи, представлені сторонами, представниками інших зацікавлених органів згідно рішення примирної комісії від 24.12.2013. Зокрема, в.о. директора ДП "Арена Львів" доповів, що з моменту реєстрації колективного трудового спору працівникам підприємства виплачено заборговану заробітну плату в розмірі що складає 15,9% суми боргу, який є предметом спору.

Представники Львівської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, Львівської міської ради проінформували, що на виконання рішення примирної комісії від 24.12.2013 скеровано відповідні звернення до Уряду, Міністерства молоді та спору України, та ЦК профспілки працівників ЖКГ щодо забезпечення фінансування діяльності державного підприємства "Арена Львів" – унікальної спортивної споруди, збудованої до проведення "ЄВРО-2012".

Стороною роботодавця на засіданні примирного органу було констатовано про неможливість погашення заборгованої заробітної плати працівникам підприємства у найкоротші строки, однак сторона найманих працівників наполягала на погашенні боргу найближчим часом.

У результаті розгляду вимоги примирною комісією, заслуховування доводів та аргументів сторін колективного трудового спору, примирною комісією не досягнуто згоди щодо терміну погашення залишку боргу з заробітної плати.

У зв’язку із недосягненням примирною комісією погодженого рішення по вимозі найманих працівників сторонами прийнято рішення продовжити розгляд колективного трудового спору в трудовому арбітражі.

Відділення НСПП в Львівській області буде і надалі сприяти вирішенню колективного трудового спору на ДП "Арена Львів".

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2014-01-30)
Переглядів: 299 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz