ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Проведено засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ДП "Львіввугілля"

Проведено засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) на ДП "Львіввугілля"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

12 квітня 2016 року за сприяння відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено засідання примирної комісії з розгляду та вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між Львівською територіальною організацією Профспілки працівників вугільної промисловості України та
ДП "Львіввугілля", зареєстрованого НСПП у лютому 2016 року.

У засіданні примирної комісії взяли участь члени примирної комісії від сторони ДП "Львіввугілля": директор з економіки і фінансів О. Горовой, заступник генерального директора з охорони праці В. Соколовський, начальник відділу трудових відносин, оплати та нормування праці В. Дацюк та головний бухгалтер Т. Бабій.

Від Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України (далі – Львівська територіальна організація Профспілки ПВПУ) на засіданні примирної комісії були присутні її голова О. Турчин, правовий-технічний інспектор Я. Стельмащук та голова профспілкового комітету первинної профспілкової організації ВП "Шахта "Межирічанська" ДП "Львіввугілля" А. Паска.

Також, у засіданні взяв участь директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації М. Мельник.

Відкрила засідання примирної комісії та координувала її роботу заступник начальника Відділення – завідувач сектора правового забезпечення Н. Карвацька, яка зосередила увагу присутніх на рішеннях, що були прийняті на узгоджувальному засіданні 11.03.2016 та запропонувала сторонам розглянути надані документи та інформацію по чотирьох вимогах найманих працівників.

Далі було заслухано інформацію повноважних представників сторін колективного трудового спору (конфлікту), що стосувалась вимог найманих працівників щодо погашення боргу з заробітної плати та своєчасної виплати поточної заробітної плати, забезпечення працівників ДП "Львіввугілля" засобами індивідуального та колективного захисту, перерахування Львівській територіальній організації Профспілки ПВПУ заборгованих коштів на культурно-масову, спортивну та оздоровчу роботу та на фінансування технічного та правового інспекторів праці.

Зокрема, представниками ДП "Львіввугілля" було зазначено, що на виконання першої вимоги найманих працівників та враховуючи протокольне рішення проведеного Відділенням узгоджувального засідання від 11.03.2016, погашено заборгованість із виплати заробітної плати за грудень 2015р., що була предметом колективного трудового спору (конфлікту), виплачено заробітну плату за січень, лютий 2016р. та розпочато виплату заробітної плати за березень поточного року.

По результатах розгляду колективного трудового спору (конфлікту), примирною комісією прийнято рішення про задоволення вимог найманих працівників: здійснення своєчасної виплати заробітної плати, створення безпечних умов праці для працівників в частині забезпечення засобами індивідуального та колективного захисту відповідно до встановлених нормативів з охорони праці, погашення заборгованих коштів на культурно-масову, спортивну та оздоровчу роботу та на фінансування технічного та правового інспекторів праці згідно укладених графіків.

Також, примирною комісією було прийнято рішення адміністрації ДП "Львіввугілля" та Львівській територіальній організації Профспілки ПВПУ долучитись до розробки та впровадження комплексної програми розвитку вугільної галузі Львівщини, що розробляється департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації.

Окрім того, було прийнято ряд інших рішень, спрямованих на виконання вимог найманих працівників ДП "Львіввугілля".

Відповідно до чинного законодавства Відділення здійснюватиме координацію виконання рішення примирної комісії з метою вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ДП "Львіввугілля".

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2016-04-14)
Переглядів: 103 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz