ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Розпочато примирні процедури по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у навчально-виховних закладах м. Нового Роздолу

Розпочато примирні процедури по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у навчально-виховних закладах м. Нового Роздолу

Ю. Рибак, головний спеціаліст відділення НСПП в Львівській області

19 липня 2016 року у відділенні НСПП в Львівській області (далі – Відділення) проведено засідання примирної комісії з розгляду та вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між Новороздільською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України та відділом освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради, під координацією заступника начальника Відділення Н. Карвацької.

У розгляді колективного трудового спору взяли участь представники сторін колективного трудового спору, перший заступник голови Новороздільської міської ради та залучені Відділенням представники департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради, фінансового управління Новороздільської міської ради, Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Відкриваючи засідання Н. Карвацька поінформувала присутніх про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) на територіальному рівні, порядок розгляду колективного трудового спору (конфлікту) примирною комісією та закликала до конструктивної співпраці з метою розгляду спору по суті та вироблення рішення примирної комісії.

На засіданні заслухано інформацію та аргументи членів примирної комісії щодо проблемних питань у вирішенні колективного трудового спору.

Представниками Новороздільської міської ради повідомлено про дефіцит місцевого бюджету та розроблення відповідних заходів по економії коштів міського бюджету, що дасть змогу скерувати зекономлені кошти на фінансування бюджетної галузі, зокрема освіти.

По результатах розгляду колективного трудового спору (конфлікту), враховуючи пропозиції Відділення та Новороздільської міської ради, примирною комісією прийнято погоджене рішення щодо вирішення четвертої вимоги найманих працівників. По першій, другій та третій вимогах вирішено відділу освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради у взаємодії з Новороздільською міською радою та Новороздільською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України провести відповідні консультації та розробити заходи щодо вишукання шляхів вирішення зазначених вимог найманих працівників.

Наступне засідання примирної комісії вирішено провести 14.09.2016р. та розглянути результати здійснених заходів з метою подальшого розгляду та вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2016-07-22)
Переглядів: 77 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz