ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Розпочато примирні процедури по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) у навчально-виховних закладах м. Нового Роздолу
  • сприяння відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) 7 лютого 2018 року проведено засідання примирної комісії з розгляду та вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між Новороздільською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України та відділом освіти Новороздільської міської ради під головуванням заступника начальника Відділення Н. Карвацької.

Вимоги найманих працівників 10-ти навчально-виховних закладів м. Нового Роздолу, інтереси яких представляє Новороздільська міська організація профспілки працівників освіти і науки України стосуються виплати винагороди за сумлінну працю, допомоги на оздоровлення обслуговуючому персоналу, відрахування коштів профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу роботу та виділення коштів на виконання заходів з охорони праці.

У розгляді колективного трудового спору взяли участь члени примирної комісії від Новороздільської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Серафим А.А., Корчемна М.З., Качала М.Б. та від відділу освіти Новороздільської міської ради Панчишин Г.Ю., Шальвіра Г.І., Коник Г.С., а також перший заступник голови Новороздільської міської ради Лепкий М.П., заступник директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Гайдук І.Г., незалежний посередник НСПП, правовий інспектор праці Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Малярчин М.В.

Сторонами висловлено бажання розглядати даний колективний трудовий спір за участі незалежного посередника НСПП, про що було укладено відповідну угоду.

У ході роботи примирної комісії заступником начальника Відділення, головою примирної комісії з метою зближення позицій сторін та винесення рішення по суті спору ініціювались пропозиції щодо шляхів вирішення вимог найманих працівників та надавались роз’яснення положень чинного законодавства.

По результатах розгляду колективного трудового спору (конфлікту), після заслуховування аргументів та доводів сторін колективного трудового спору, інформації представників державних органів, незалежного посередника примирною комісією прийнято погоджене рішення щодо вирішення другої вимоги найманих працівників та констатовано про її виконання та звернення до НСПП про зняття її з реєстрації.

По першій, третій та четвертій вимогах найманих працівників враховуючи висловлені пропозиції, примирною комісією прийнято рішення відділу освіти Новороздільської міської ради у взаємодії з Новороздільською міською радою та Новороздільською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України продовжити відповідні консультації та переговори, а також звернутися до Новороздільської міської ради, Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації з відповідними запитами про надання інформації, що стосується предмету даного колективного трудового спору (конфлікту).

Сторонами вирішено продовжити термін розгляду колективного трудового спору (конфлікту) примирною комісією.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2018-02-12)
Переглядів: 43 | Теги: Розпочато примирні процедури по вир | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz