ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Відбулась узгоджувальна зустріч сторін щодо стану вирішення колективного трудового спору на ЛКП "Львівелектротранс"

Відбулась узгоджувальна зустріч сторін щодо стану вирішення колективного трудового спору на ЛКП "Львівелектротранс"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

Відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) сприяє вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс".

8 липня 2015 року у Відділенні відбулась узгоджувальна зустріч сторін колективного трудового спору (конфлікту) під координацією заступника начальника Відділення – завідувача сектора правового забезпечення Н. Карвацької.

Відповідно до протокольного рішення попереднього узгоджувального засідання від 15.04.2015 було вирішено адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" вжити вичерпні заходи щодо виконання вимог найманих працівників у повному обсязі та до 20.04.2015 обладнати та привести в належний санітарний стан 2 пункти для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому їжі.

Під час узгоджувальної зустрічі стороною найманих працівників акцентовано увагу представників адміністрації ЛКП "Львівелектротранс", що роботодавцем не обладнано один пункт для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому їжі.

За результатами проведеної узгоджувальної зустрічі Відділенням рекомендовано адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" до 21.07.2015 вжити невідкладних заходів щодо обладнання та приведення в належний санітарний стан пункту для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому їжі, виконання вимог найманих працівників щодо своєчасної виплати заробітної плати (станом на 08.07.2015 не виплачено заробітну плату за червень 2015р.), придбання спецодягу, забезпечення належного ремонту і утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі у налагодженому стані та інформувати про виконання цих вимог на узгоджувальному засіданні.

Прийнято рішення провести наступне розширене узгоджувальне засідання сторін колективного трудового спору (конфлікту) 21.07.2015 з запрошенням департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-07-13)
Переглядів: 145 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz