ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Відбулось перше засідання примирної комісії з розгляду колективних трудових спорів (конфліктів) у Львівській державній фінансовій академії

Відбулось перше засідання примирної комісії з розгляду колективних трудових спорів (конфліктів) у Львівській державній фінансовій академії

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

17 липня 2015 року за сприяння відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) відбулось перше засідання примирної комісії з розгляду колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками структурних підрозділів  Львівської державної фінансової академії (далі – ЛДФА) та адміністрацією ЛДФА, зареєстрованих у липні 2015 року.

У засіданні взяли участь члени примирної комісії, уповноважені сторонами, представники департаменту освіти і науки Львівської облдержадмністрації, департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Також до участі у роботі примирної комісії залучено в якості незалежного посередника, професора Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя, трудового арбітра НСПП Грицика В.В.

На початку засідання примирної комісії керівництвом Відділення надано роз’яснення щодо послідовності розгляду і вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), завдань та функцій примирної комісії, порядку проведення засідань примирної комісії та прийняття рішення.

Після тривалих дискусій стосовно наявності компетенції у примирної комісії для розгляду колективних трудових спорів (конфліктів), примирна комісія приступила до розгляду по суті першої вимоги найманих працівників структурних підрозділів вищого навчального закладу. У ході засідання заслухано аргументи та доводи сторін щодо шляхів вирішення цієї вимоги та роз’яснення Відділення стосовно положень ст. 494  КЗпП України, зокрема предмету консультацій з профспілками при проведенні реорганізації підприємств, установ, організацій.

За результатами роботи, примирною комісією вирішено: провести 23.07.2015 року консультації з профспілками з питань регламентованих ст. 494  КЗпП України у зв’язку з прийняттям рішення про реорганізацію ЛДФА.

Дату проведення другого засідання примирної комісії  сторонами заплановано визначити під час здійснення відповідних консультацій.    

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-07-22)
Переглядів: 119 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz