ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Відбулось розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

Відбулось розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

09 лютого 2016 року у залі примирних процедур відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) відбулось розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс" під координацією заступника начальника Відділення – завідувача сектора правового забезпечення Н. Карвацької, за участю представників адміністрації ЛКП "Львівелектротранс", уповноваженого органу найманих працівників підприємства, департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради та фахівців Відділення.
Згідно порядку денного на узгоджувальному засіданні розглянуто стан вирішення колективного трудового спору на ЛКП "Львівелектротранс" та стан виконання протокольного рішення попереднього узгоджувального засідання проведеного 10.12.2015р.
У ході узгоджувального засідання було заслухано інформацію представників адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" про здійснені заходи на виконання вимог найманих працівників та проблемні питання у вирішенні колективного трудового спору (конфлікту).
У свою чергу представницьким органом найманих працівників підприємства висловлено та обґрунтовано свої зауваження щодо стану виконання вимог що стосуються умов та безпеки праці. Зокрема, зауважено роботодавцю на невжитті належних заходів щодо обладнання пунктів для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому ними їжі.
За підсумками розширеного узгоджувального засідання, з метою забезпечення врегулювання колективного трудового спору (конфлікту) на ЛКП "Львівелектротранс" прийнято відповідне протокольне рішення.
Наступне узгоджувальне засідання вирішено провести 05.04.2016р. та розглянути результати здійснених заходів по вирішенню вимог найманих працівників підприємства.


 

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2016-02-12)
Переглядів: 100 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz