ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Відбулось розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору на Львівському комунальному підприємстві "Льві

Відбулось розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективного трудового спору на Львівському комунальному підприємстві "Львівелектротранс"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

15 квітня 2015 року за сприяння відділення НСПП в Львівській області з метою контролю та координації виконання рішення примирної комісії з розгляду колективного трудового спору між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс" відбулось розширене узгоджувальне засідання.

В узгоджувальному засіданні взяли участь представник адміністрації ЛКП "Львівелектротранс", члени уповноваженого органу водіїв тролейбусів і трамваїв підприємства, представник департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, представники громадських організацій "Львів’яни за електротранспорт" та "За якісний транспорт".

Відкриваючи засідання заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення Н. Карвацька довела до уваги присутніх інформацію про стан виконання адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс" попереднього протокольного рішення узгоджувального засідання від 05.02.2015р. щодо врегулювання даного колективного трудового спору.

На розширеному узгоджувальному засіданні обговорено стан вирішення колективного трудового спору та виконання рішення примирної комісії, відповідно до якого задоволено чотири вимоги найманих працівників зареєстровані у трудовому спорі.

Констатовано, що вимоги найманих працівників щодо своєчасної виплати заробітної плати, приведення заробітної плати у відповідність з вимогами чинного законодавства, забезпечення належних безпечних умов праці та утримання рухомого складу у налагодженому стані виконуються частково. У зв'язку з цим, відділенням НСПП в Львівській області скеровано рекомендації адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" щодо усунення недоліків у виконанні вимог найманих працівників.

За підсумками розширеного узгоджувального засідання вирішено адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" вжити вичерпні заходи щодо виконання вимог найманих працівників у повному обсязі, зокрема обладнати до 20.04.2015р. 2 пункти для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому їжі.

Відділення НСПП в Львівській області буде і надалі забезпечувати правовий супровід вирішення колективного трудового спору у ЛКП "Львівелектротранс" та здійснювати необхідне реагування відповідно до чинного законодавства у разі невжиття заходів щодо врегулювання спору.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-04-30)
Переглядів: 123 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz