ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Відбулось розширене узгоджувальне засідання щодо врегулювання розбіжностей між сторонами для запобігання проведенню страйку найманими праців

Відбулось розширене узгоджувальне засідання щодо врегулювання розбіжностей між сторонами для запобігання проведенню страйку найманими працівниками ПАТ "Жидачівський целюлозно – паперовий комбінат" 

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

03 червня 2015 року відділенням НСПП в Львівській області проведено розширене узгоджувальне засідання щодо врегулювання розбіжностей між сторонами для запобігання проведенню страйку та стану вирішення колективного трудового спору між найманими працівниками та ПАТ "Жидачівський целюлозно – паперовий комбінат" (далі – ПАТ "ЖЦПК").   

У розширеному узгоджувальному засіданні взяли участь міжнародний спостерігач Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Львівській області Стате В.К., голова правління ПАТ "ЖЦПК" Корсунський М.М., начальник юридичного відділу ПАТ "ЖЦПК" Хуткий А.Я., члени представницького органу найманих працівників підприємства Шминець С.Т., Височан В.М., Жидачівський міський голова Левко В.С., начальник відділу департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Савка Н.Р.,  голова Львівської обласної організації профспілки працівників лісових галузей України Романчук Я.Я.

         Відкриваючи засідання заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення Н. Карвацька довела до уваги присутніх інформацію про стан виконання ПАТ "ЖЦПК" рішення примирної комісії від 24.12.2014 та зазначила надзвичайну важливість проведення даного узгоджувального засідання у зв’язку з оголошенням найманими працівниками підприємства про проведення з 04.06.2015 безтермінового страйку через невиплату заборгованої заробітної плати.

На розширеному узгоджувальному засіданні констатовано, що перша вимога найманих працівників виконана частково, друга та третя вимоги не виконані. Адміністрацією ПАТ "ЖЦПК" рішення примирної комісії не виконано та не виплачено заборговану заробітну плату за вересень (40%) та жовтень 2014р., не відновлено виробничу діяльність підприємства та не перераховано профспілковій організації заборговані кошти по профспілкових внесках, що є грубим порушенням вимог частини 4 статті 9 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", оскільки рішення примирної комісії має обов’язкову силу і виконується в порядку і строки, які встановлені цим рішенням.

Голова правління ПАТ "ЖЦПК" Корсунський М. М. доповів про перспективи відновлення виробничої діяльності підприємства шляхом процедури санації, шляхи та терміни погашення заборгованості з заробітної плати.

За підсумками розширеного узгоджувального засідання з метою вирішення колективного трудового спору, врегулювання розбіжностей між сторонами та запобігання проведенню з 04.06.2015 безтермінового страйку прийнято рішення про виплату заборгованої заробітної плати за вересень     2014 р.  до 16.06.2015 та за жовтень 2014 р. до 26.06.2015, проведення 04.06.2015 керівництвом ПАТ "ЖЦПК" зустрічі з трудовим колективом підприємства, укладення графіка перерахування заборгованих коштів по профспілкових внесках та інші заходи для стабілізації стану соціально-трудових відносин у ПАТ "ЖЦПК".

У результаті проведеного розширеного узгоджувального засідання та зустрічі з трудовим колективом ПАТ "ЖЦПК" найманими працівниками призупинено проведення страйку до 16.06.2015 до виплати роботодавцем заборгованої заробітної плати.  

Відділення НСПП в Львівській області буде і надалі забезпечувати правовий супровід вирішення колективного трудового спору у ПАТ "Жидачівський целюлозно – паперовий комбінат"   та здійснювати необхідне реагування відповідно до чинного законодавства у разі невжиття заходів щодо врегулювання спору.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-06-08)
Переглядів: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz