ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [90]
Аналітика [41]
Акції соціального протесту [9]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Відбулось узгоджувальне засідання щодо вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у ПАТ "Жидачівський целюлозно – паперовий комбінат

Відбулось узгоджувальне засідання щодо вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у ПАТ "Жидачівський целюлозно – паперовий комбінат" під час процедури санації 

 

В.Гапонюк, головний спеціаліст відділення НСПП в Львівській області  

 

08 вересня 2016 року у  відділенні НСПП в Львівській області (далі – Відділення) під головуванням в.о. начальника Відділення Н. Карвацької    проведено розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками та керуючим санацією ПАТ "Жидачівський целюлозно – паперовий комбінат" (далі – ПАТ "ЖЦПК") та між первинною профспілковою організацією та керуючим санацією ПАТ "ЖЦПК".  

У розширеному узгоджувальному засіданні взяли участь представники сторін колективних трудових спорів (конфліктів), департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації, керівництво Жидачівської райдержадміністрації та Львівської обласної організації профспілки працівників лісових галузей України.

На засіданні розглянуто стан виконання рішень примирної комісії по вимогах найманих працівників щодо виплати заборгованості із заробітної плати, відновлення виробничої діяльності підприємства, перерахування профспілці заборгованих профспілкових коштів.

         Відкриваючи засідання, Н. Карвацька зазначила, що процедура вирішення колективних трудових спорів на підприємствах, на яких проводиться процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом здійснюється відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та нормативно-правових актів Національної служби посередництва і примирення, Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Також поінформовано, що відповідно до ухвали Господарського суду Львівської області від 10.08.2016 введено процедуру санації боржника ПАТ "ЖЦПК".

          Представницьким органом найманих працівників ПАТ "ЖЦПК" в особі голови профкому С.Шминця проінформовано, що вимога найманих працівників щодо виплати заборгованої заробітної плати виконана частково: виплачено заборговану заробітну плату  за листопад-грудень 2014р. Предметом  спору залишається  заборгованість із заробітної плати за січень-грудень 2015р. Вимога щодо відновлення виробничої діяльності ПАТ "ЖЦПК" не виконана, підприємство знаходиться у стані простою.

          Керуючий  санацією ПАТ "ЖЦПК" О.Рудницький та виконавчий директор підприємства Д.Чмихал доповіли про проблемні питання пов’язані з санацією підприємства, зокрема щодо пошуку інвестора. У зв’язку з цим вирішено вжити спільні заходи щодо належної презентації підприємства з метою пошуку інвестора. 

          Після проведеного конструктивного обговорення прийнято рішення щодо укладення графіка погашення заборгованої заробітної плати за січень-грудень 2015р. (що є предметом спору) та заборгованої  заробітної плати за період з січня 2016р. та здійснення ряду інших заходів, спрямованих на виконання вимог найманих працівників.

          Відділення буде і надалі сприяти вирішенню вимог найманих працівників та відповідно до чинного законодавства здійснювати необхідні заходи щодо врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) у ПАТ "ЖЦПК".

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2016-09-12)
Переглядів: 150 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz