ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Відбулося розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у ПАТ"ЖЦПК"

Відбулося розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у ПАТ "Жидачівський целюлозно – паперовий комбінат" 

В.Гапонюк, головний спеціаліст сектора правового забезпечення відділення НСПП в Львівській області  

           08 червня 2016 року у  відділенні НСПП в Львівській області (далі – Відділення)  проведено розширене узгоджувальне засідання щодо стану вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) між найманими працівниками та ПАТ "Жидачівський целюлозно – паперовий комбінат" (далі – ПАТ "ЖЦПК") та між первинною профспілковою організацією та адміністрацією ПАТ "ЖЦПК" під головуванням заступника начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувача сектора правового забезпечення Н. Карвацької.   

         У розширеному узгоджувальному засіданні взяли участь представники сторін колективних трудових спорів (конфліктів) та залучені Відділенням представники департаменту економічної політики Львівської облдерж-адміністрації, Жидачівської райдержадміністрації, Львівської обласної організації профспілки працівників лісових галузей України.

            Предметом розгляду на засіданні був стан виконання рішень примирної комісії по вимогах найманих працівників щодо виплати заборгованості із заробітної плати, відновлення виробничої діяльності підприємства, перерахування профспілці заборгованих профспілкових коштів.

         Відкриваючи засідання, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення Н. Карвацька зазначила, що вимога найманих працівників щодо виплати заборгованої заробітної плати за серпень-жовтень 2014р. виконана та згідно розпорядження НСПП знята з реєстрації як вирішена. Однак, у зв’язку з новоутвореною значною сумою заборгованої заробітної плати наймані працівники ПАТ "ЖЦПК" у лютому п. р. вдруге вступили у колективний трудовий спір, предметом якого є вимога щодо виплати заборгованості із заробітної плати за листопад-грудень 2014р., січень-грудень 2015р. На сьогодні  адміністрацією ПАТ "ЖЦПК" дана вимога виконана частково: виплачено заборговану заробітну плату за листопад-грудень 2014р.

             Представницьким органом найманих працівників ПАТ "ЖЦПК" в особі голови профкому С.Шминця поінформовано, що друга вимога щодо відновлення виробничої діяльності підприємства не виконана, підприємство знаходиться у стані простою, відповідно до ухвали Господарського суду Львівської області від 10.12.2014р. порушено провадження у справі про банкрутство ПАТ "ЖЦПК", введено процедуру розпорядження майном боржника. Зазначено, що третя вимога щодо перерахування профспілці заборгованих профспілкових внесків виконана частково.

    Представники адміністрації ПАТ "ЖЦПК": новопризначений т.в.о. голови правління, начальник юридичної служби, головний бухгалтер та начальник відділу організації праці підприємства доповіли про проблемні питання у вирішенні вимог найманих працівників, вжиті та заплановані заходи.

          Після проведеного конструктивного обговорення прийнято рішення про укладення графіка погашення заборгованої заробітної плати за січень-грудень 2015р. та здійснення ряду інших заходів, які необхідно виконати до  01 липня п. р.

          Відділення буде і надалі забезпечувати правовий супровід вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) у ПАТ "ЖЦПК" та відповідно до чинного законодавства здійснювати необхідні заходи щодо врегулювання спорів.   

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2016-06-30)
Переглядів: 95 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz