ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Відбулося узгоджувальне засідання з розгляду питання щодо критичного загострення ситуації у вугільній галузі регіону

Відбулося узгоджувальне засідання з розгляду питання щодо критичного загострення ситуації у вугільній галузі регіону у зв’язку з невиплатою заробітної плати

В.Гапонюк, головний спеціаліст відділення НСПП в Львівській області   

02 серпня 2016 року у  відділенні НСПП в Львівській області (далі – Відділення) відбулося узгоджувальне засідання з розгляду питання щодо критичного загострення ситуації у вугільній галузі регіону у зв’язку з невиплатою заробітної плати та стану вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між Львівською територіальною організацією Профспілки працівників вугільної промисловості України та ДП "Львіввугілля".

В узгоджувальному засіданні взяли участь: директор з економіки і фінансів ДП "Львіввугілля" Горовой О. О., начальник відділу трудових відносин, оплати та нормування праці ДП "Львіввугілля" Дацюк В. Є., заступник генерального директора з охорони праці ДП "Львіввугілля" Соколовський В.В., заступник директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації Грет М.М., начальник Відділення Оршак А.В., заступник начальника Відділення Карвацька Н. П.

На засіданні заслухано виступи присутніх, котрі проінформували про стан заборгованості із виплати заробітної плати, заходи, що вживаються для забезпечення виплати заробітної плати шахтарям.

Також взято до уваги звернення Національної служби посередництва і примирення, які були  скеровані до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо критичного загострення стану соціально-трудових відносин  на ДП "Львіввугілля".

Ґрунтуючись на плідних, конструктивних виступах доповідачів, з метою подальшого вирішення колективного трудового спору (конфлікту) та запобігання проведенню масових акцій соціального протесту  було прийнято рішення про першочергові, невідкладні заходи для врегулювання колективного трудового спору (конфлікту) та забезпечення виплати заробітної плати вугільникам.

Відділення буде і надалі забезпечувати правовий супровід вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між Львівською територіальною організацією Профспілки працівників вугільної промисловості України та ДП "Львіввугілля".

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2016-08-22)
Переглядів: 83 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz