ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Відділенням НСПП в Львівській області проведено робочу зустріч щодо вирішення колективного трудового спору у ПАТ "Жидачівський целюлозно-пап

Відділенням НСПП в Львівській області проведено робочу зустріч щодо вирішення колективного трудового спору у ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

На виконання завдань та функцій Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) щодо сприяння вирішенню колективних трудових спорів 29 січня 2015р. сектором правового забезпечення відділення НСПП в Львівській області проведено робочу зустріч з головою представницького органу найманих працівників ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат", головою профспілкового комітету підприємства Шминцем С. Т.

За сприянням Відділення та участі залучених органів, зокрема представників Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради, 24.12.2014р. було прийнято погоджене рішення примирної комісії з розгляду 3 вимог у колективному трудовому спорі між найманими працівниками та ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат".

У ході робочої зустрічі обговорено стан вирішення колективного трудового спору, зокрема виконання вимог найманих працівників щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, відновлення виробничої діяльності підприємства. Головою представницького органу найманих працівників ПАТ Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" зазначено, що стан соціально-трудових відносин у підприємстві є вкрай напруженим через невиконання роботодавцем зобов'язань щодо виплати боргу з заробітної плати та відновлення роботи підприємства.

По результатах вирішення колективного трудового спору констатовано, що вимога найманих працівників щодо погашення боргу з заробітної плати виконана частково, виплачено заробітну плату на суму, що складає 21,9% суми боргу, яка є предметом колективного трудового спору. Щодо виконання другої вимоги, то виробничу діяльність ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" не відновлено, підприємство надалі знаходиться у стані простою. Фінансово-економічний стан ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" є складним, порушено провадження про банкрутство підприємства.

У зв'язку з невиконанням рішення примирної комісії щодо виплати боргу з заробітної плати в повному обсязі, Відділенням здійснено відповідні заходи реагування згідно Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".

Відділення НСПП в Львівській області і надалі здійснюватиме контроль та координацію виконання рішення примирної комісії з метою вирішення колективного трудового спору у ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат".

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-01-30)
Переглядів: 160 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz