ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [92]
Аналітика [45]
Акції соціального протесту [13]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [23]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Вирішення трудового конфлікту у Львівській державній фінансовій академії скеровано у правове русло

Вирішення трудового конфлікту у Львівській державній фінансовій академії скеровано у правове русло

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

До відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) у червні поточного року звернулись наймані працівники Львівської державної фінансової академії (далі – ЛДФА), які мали намір вдатись до проведення страйку у зв'язку з прийняттям рішення про реорганізацію ЛДФА.

Відділенням було надано роз'яснення найманим працівникам ЛДФА щодо порядку вирішення колективного трудового спору (конфлікту) та неправомірності застосування на даному етапі страйку.

Надалі трудовий колектив ЛДФА розпочав здійснювати вирішення проблемних питань у правовому полі та висунув вимоги до роботодавця, зокрема щодо дотримання існуючих соціально-економічних умов праці та виробничого побуту працівників шляхом збереження робочих місць, проведення відповідних консультацій з профспілками.

Відтак, 03.07.2015 Національною службою посередництва і примирення зареєстровано колективні трудові спори (конфлікти) між найманими працівниками структурних підрозділів ЛДФА та адміністрацією ЛДФА.

У зв'язку з тим, що між сторонами колективних трудових спорів (конфліктів) виникли розбіжності стосовно їх розгляду, Відділенням з моменту реєстрації спорів проведено 4 узгоджувальні зустрічі (засідання) зі сторонами та надано чіткі роз'яснення та рекомендації стосовно процедури розгляду колективних трудових спорів.

На сьогодні, на виконання протокольного рішення узгоджувального засідання від 09.07.2015 сторонами колективних трудових спорів (конфліктів) укладено Угоду про створення примирної комісії та визначено своїх представників до її складу. Перше засідання примирної комісії за згодою сторін відбудеться 17.07.2015 у залі примирних процедур Відділення.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2015-07-22)
Переглядів: 134 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2019 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz