ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Вирішено колективний трудовий спір (конфлікт) на ЛКП "Львівелектротранс"

Вирішено колективний трудовий спір (конфлікт) на ЛКП "Львівелектротранс"

За сприяння відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) вирішено колективний трудовий спір (конфлікт) (далі – КТС(К)) між водіями тролейбусів і трамваїв ЛКП "Львівелектротранс" та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс", предметом якого були вимоги найманих працівників щодо виплати заробітної плати згідно вимог ст. 115 КЗпП України, приведення заробітної плати, умов праці та відпочинку у відповідність з вимогами КЗпП України; забезпечення безпечних умов праці згідно з чинним законодавством, здійснення належного ремонту і утримання рухомого складу, трамвайної колії, контактної мережі, допоміжного обладнання у налагодженому стані відповідно до Законів України "Про охорону праці", "Про дорожній рух", "Про міський електричний транспорт".

З метою розгляду КТС(К) за координації Відділення та участі незалежного посередника НСПП було проведено 10 засідань примирної комісії. Окрім того, у ході вирішення КТС(К) проведено 27 узгоджувальних засідань сторін за участю усіх зацікавлених органів з прийняттям відповідних протокольних рішень та 31 узгоджувальну зустріч зі сторонами КТС(К).

Розгляд та врегулювання зазначеного КТС(К) здійснювався за участю представників управління транспорту і зв’язку департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, Головного управління Держпраці у Львівській області, профспілкових комітетів ЛКП "Львівелектротранс", громадських організацій.

  • процесі вирішення КТС(К) Відділенням з початкового етапу здійснювався правовий супровід спору, проводились узгоджувальні зустрічі (засідання) сторін, надавались роз’яснення та рекомендації адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" щодо виконання рішень примирної комісії в повному обсязі та рекомендації департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради щодо сприяння у врегулюванні КТС(К).

З метою сприяння у виконанні вимог найманих працівників та врегулювання КТС(К) Відділенням скеровувались відповідні звернення до Головного управління Державної казначейської служби у Львівській області, Управління Укртрансбезпеки області, Головного управління Національної поліції України у Львівській області, Головного управління Держпраці у Львівській області та інших структур.

У результаті проведених примирних процедур та здійснених заходів по виконанню вимог найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс" забезпечено виплату заробітної плати відповідно до ст. ст. 97, 115 КЗпП України, ст. 24 Закону України "Про оплату праці", приведено заробітну плату, умови праці та відпочинку у відповідність до вимог чинного законодавства, обладнано та приведено в належний санітарний стан пункти для відпочинку водіїв на маршрутах, розігріву та прийому ними їжі; забезпечено працівників спецодягом, спецвзуттям, іншими засобами індивідуального захисту.

У зв’язку з виконанням вимог найманих працівників у даному КТС(К), на підставі повідомлення адміністрації ЛКП "Львівелектротранс" та органу, уповноваженого представляти інтереси водіїв тролейбусів і трамваїв підприємства від 02.02.2018 НСПП знято з реєстрації зазначений КТС(К) як вирішений. Органом, уповноваженим представляти інтереси найманих працівників ЛКП "Львівелектротранс" висловлено подяку Відділенню за сприяння у вирішенні КТС(К).

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2018-02-12)
Переглядів: 43 | Теги: Вирішено колективний трудовий спір | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz