ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Вирішено колективний трудовий спір (конфлікт) у навчально-виховних закладах м. Нового Роздолу

Вирішено колективний трудовий спір (конфлікт) у навчально-виховних закладах м. Нового Роздолу

Завдяки здійсненому комплексу заходів за сприяння відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) вирішено колективний трудовий спір (конфлікт) між Новороздільською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України та відділом освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради Львівської області.

Вимоги найманих працівників 11-ти навчально-виховних закладів м. Нового Роздолу, інтереси яких представляла Новороздільська міська організація профспілки працівників освіти і науки України та безпосередньо виступала стороною цього колективного трудового спору на територіальному рівні, стосувались виплати винагороди за сумлінну працю, допомоги на оздоровлення обслуговуючому персоналу та забезпечення вирішення інших питань оплати праці працівників.

Враховуючи багаторічну практику позасудового розгляду колективних трудових спорів (конфліктів) Відділенням до розгляду даного колективного трудового спору було залучено представників департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради, Новороздільської міської ради, Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Конструктивний розгляд колективного трудового спору за координації Відділення з залученням усіх зацікавлених органів дав змогу у ході засідань примирної комісії прийняти рішення, яке задовольнило вимоги профспілки.

  • процесі вирішення колективного трудового спору Відділенням з початкового етапу здійснювався правовий супровід спору, проводились узгоджувальні зустрічі (засідання) сторін, надавались рекомендації відділу освіти виконкому Новороздільської міської ради щодо виконання рішень примирної комісії в повному обсязі та рекомендації Новороздільській міській раді щодо сприяння у реалізації рішень примирної комісії та врегулювання колективного трудового спору.

У зв’язку з виконанням вимог висунутих профспілкою у даному колективному трудовому спорі, сторонами – Новороздільською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України та відділом освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради 15.09.2017 укладено угоду про вирішення спору.

Таким чином, шляхом реалізації профспілкою відповідно до Закону України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” права на відстоювання колективних інтересів найманих працівників вирішено трудовий конфлікт та захищено права найманих працівників навчально-виховних закладів м. Нового Роздолу у сфері соціально-трудових відносин.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2017-09-19)
Переглядів: 48 | Теги: Вирішено колективний трудовий спір | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz