ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [89]
Аналітика [33]
Акції соціального протесту [4]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Вирішено колективний трудовий спір у навчально-виховних закладах міста Нового Роздолу Львівської області

Вирішено колективний трудовий спір у навчально-виховних закладах міста Нового Роздолу Львівської області

Н. Карвацька, заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

За сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області у результаті позасудового розгляду відповідно до Закону України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” вирішено колективний трудовий спір між найманими працівниками навчально–виховних закладів міста Нового Роздолу Львівської області та відділом освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради (реєстраційний № 080-11/13-Т ) та 6 вимог найманих працівників щодо виплати винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, погашення боргу по відрядженнях, виплати доплат працівникам та допомоги на оздоровлення обслуговуючому персоналу навчально-виховних закладів.

Вирішення колективного трудового спору за координації відділення НСПП в Львівській області та участі незалежного посередника здійснювалось примирною комісією, якою постановлено погоджене рішення та визначено шляхи врегулювання спору.

Враховуючи багаторічну практику вирішення колективних трудових спорів, відділенням Національної служби до розгляду трудового спору було залучено керівництво Новороздільської міської ради, фінансового управління Новороздільської міської ради, Львівську обласну організацію профспілки працівників освіти і науки України. По результатах роботи примирної комісії відділенням Національної служби розроблено календарний план виконання рішення примирної комісії та скеровано його до уваги та виконання сторонам колективного трудового спору, усім зацікавленим органам.

У процесі вирішення колективного трудового спору відділенням Національної служби проводились узгоджувальні процедури, скеровувались рекомендації міському голові м. Нового Роздолу, відділу освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради щодо шляхів врегулювання спору та вирішення вимог найманих працівників навчально–виховних закладів міста Нового Роздолу.

З метою сприяння у вирішенні п’ятої вимоги найманих працівників та кінцевому врегулюванні колективного трудового спору відділенням Національної служби посередництва і примирення в Львівській області відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством 5 березня 2014 року скеровано рекомендації відділу освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради та Новороздільській міській раді вжити заходів щодо виплати допомоги на оздоровлення обслуговуючому персоналу навчально–виховних закладів м. Нового Роздолу та запропоновано шляхи вирішення проблемного питання.

Відповідно до рекомендацій відділення Національної служби від 05.03.2014 відділом освіти виконавчого комітету Новороздільської міської ради виконано п’яту вимогу найманих працівників навчально–виховних закладів міста Нового Роздолу: згідно наказу по відділу освіти від 12.03.2014 про впровадження умов оплати праці працівників установ і закладів освіти встановлено проводити виплату допомоги на оздоровлення обслуговуючому персоналу навчально-виховних закладів міста Нового Роздолу.

У зв’язку з вирішенням вимог найманих працівників навчально–виховних закладів міста Нового Роздолу Львівської області, сторонами спору 15.04.2014 укладено Угоду про вирішення колективного трудового спору та зняття його Національною службою посередництва і примирення з реєстрації.

Новороздільською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України висловлено подяку відділенню НСПП в Львівській області за сприяння у вирішенні колективного трудового спору.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2014-04-22)
Переглядів: 216 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz