ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [91]
Аналітика [42]
Акції соціального протесту [10]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Вирішено колективний трудовий спір у тролейбусному депо ЛКП "Львівелектротранс"

Вирішено колективний трудовий спір у тролейбусному депо ЛКП "Львівелектротранс"

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

Завдяки здійсненому комплексу заходів за сприяння відділення НСПП в Львівській області вирішено колективний трудовий спір між найманими працівниками тролейбусного депо та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс", у якому найманими працівниками було висунуто 5 вимог (усього на ЛКП "Львівелектротранс" Національною службою посередництва і примирення було зареєстровано 2 колективні трудові спори та 9 вимог найманих працівників).

З урахуванням багаторічної практики позасудового розгляду колективних трудових спорів, відділенням НСПП в Львівській області до розгляду колективного трудового спору у тролейбусному депо ЛКП "Львівелектротранс" було залучено представників Львівської міської ради, головного управління житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України.

У процесі вирішення даного колективного трудового спору за координацією та участю відділення НСПП в Львівській області усього проведено 34 примирні процедури, у т. ч. 5 засідань примирної комісії та
29 засідань узгоджувальних зустрічей сторін. З метою врегулювання колективного трудового спору відділенням НСПП в Львівській області скеровувались рекомендації адміністрації ЛКП "Львівелектротранс", Львівській міській раді, уповноваженому органу власника – департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради щодо шляхів врегулювання спору та вирішення вимог найманих працівників, повідомлялось керівництво Львівської міської ради про проблемні питання, що вимагають вирішення по даному колективному трудовому спору.

У результаті вжитих заходів на виконання рекомендацій відділення НСПП в Львівській області вимоги найманих працівників вирішено, зокрема з 01.06.2014 р. встановлені тарифні ставки робітників ЛКП "Львівелектротранс" з розрахунку законодавчо визначеної мінімальної заробітної плати 1218 грн., з урахуванням міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці, проводиться оплата часу простою не з вини працівників відповідно до чинного законодавства.

У зв’язку з вирішенням вимог найманих працівників тролейбусного депо ЛКП "Львівелектротранс", сторонами 17.11.2014 укладено Угоду про вирішення колективного трудового спору. Відповідно до розпорядження НСПП від 19.11.2014 № 202-р колективний трудовий спір між найманими працівниками тролейбусного депо та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс" знято з реєстрації як вирішений.

Відділення НСПП в Львівській області продовжує здійснювати заходи щодо сприяння у кінцевому вирішенні колективного трудового спору між водіями тролейбусів і трамваїв та адміністрацією ЛКП "Львівелектротранс", який на даний час залишається у провадженні Національної служби посередництва і примирення.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2014-11-21)
Переглядів: 184 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz