ЛВ НСПП
  Ви увійшли як Гість |  >Головна » Поточні новини » Мій профіль » Реєстрація » Вихід » Вхід RSS 
Меню сайту
Категорії розділу
Практика вирішення колективних трудових спорів [89]
Аналітика [35]
Акції соціального протесту [4]
Закони [1]
Розпорядження [0]
Накази [0]
Зразки документів [0]
Робота відділення по запобіганню конфліктів [22]
Форма входу
Поділитись:
Block content
Пошук
Головна » Статті » Інформація про відділення » Практика вирішення колективних трудових спорів

Забезпечено ефективне поновлення трудових прав медичних працівників

Забезпечено ефективне поновлення трудових прав медичних працівників

Н. Карвацька, заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області – завідувач сектора правового забезпечення

Завдяки здійсненому комплексу заходів за сприяння відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області вирішено колективні трудові спори між найманими працівниками структурних підрозділів центральної міської лікарні міста Борислава та центральною міською лікарнею міста Борислава щодо виплати працівникам заборгованих з 2009 року коштів по відрядженнях. Дані колективні трудові спори були офіційно зареєстровані Національною службою посередництва і примирення у вересні 2013 року.

Враховуючи багаторічну практику позасудового розгляду колективних трудових спорів відділенням НСПП до розгляду даних трудових спорів було залучено керівництво Бориславської міської ради, фінансового управління Бориславської міської ради, департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації, представників Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України.

Конструктивний розгляд колективних трудових спорів примирною комісією за координацією відділення Національної служби із залученням усіх зацікавлених органів дав змогу прийняти рішення, яке задовільнило вимоги найманих працівників центральної міської лікарні міста Борислава щодо виплати тривалих боргів по службових відрядженнях.

З метою контролю та сприяння у врегулюванні колективних трудових спорів по результатах проведення примирних процедур відділенням НСПП розроблено календарний план виконання рішення примирної комісії та скеровано його сторонам спору до виконання та керівництву Львівської облдержадміністрації, Бориславської міської ради для сприяння у виконанні.

У процесі вирішення колективних трудових спорів відділенням НСПП постійно контролювався стан виплати працівникам боргів по відрядженнях, скеровувались рекомендації міському голові м. Борислава, управлінню Державної казначейської служби у м. Бориславі щодо шляхів врегулювання спорів та невідкладного вирішення вимог найманих працівників у повному обсязі.

У результаті здійснених заходів за сприяння відділення НСПП в Львівській області у взаємодії з Бориславською міською радою, управлінням Державної казначейської служби у м. Бориславі працівникам центральної міської лікарні виплачено заборгованість по відрядженнях за 2009, 2012, 2013 роки.

У зв’язку з вирішенням вимог найманих працівників центральної міської лікарні м. Борислава, сторонами спорів 18.06.2014 укладено Угоди про вирішення колективних трудових спорів.

Сторонами колективних трудових спорів – профспілковим комітетом Бориславської міської організації Львівської області Профспілки працівників охорони здоров’я України та центральною міською лікарнею м. Борислава висловлено подяку відділенню Національної служби посередництва і примирення в Львівській області за фахове правове посередництво та сприяння в оперативному вирішенні колективних трудових спорів.

Позитивно оцінюючи висловлену відділенню Національної служби подяку, у свою чергу відділення НСПП відзначило активну та послідовну позицію профспілкового лідера центральної міської лікарні м. Борислава Станька М. В. по захисту трудових прав медичних працівників.

Категорія: Практика вирішення колективних трудових спорів | Додав: NSPP (2014-06-20)
Переглядів: 273 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright ЛВ НСПП © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz